Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Šnipų palikimas. John Carre

Žaiskime miške. Peter Houghton, Jane Worroll

Žaiskime miške

Aktyvus laisvalaikis, žaidimai ir mokymasis gamtoje lavina vaikų vaizduotę, skatina pasitikėti savimi ir stiprina savivertę. Šioje knygoje „Žaiskime miške" tėvai ir kiti vaikus prižiūrintys asmenys ras daugybę idėjų, ką įdomaus ir prasmingo nuveikti miške su vienu, dviem, ar didesne grupe vaikų.

Sužinosite, kaip išmokyti vaikus išgyvenimo įgūdžių, sukurti įvairių rankdarbių iš miško gėrybių, kokie žaidimai suteikia žinių apie gamtą ir gyvūnus. Autorių siūlomos veiklos tinka vaikams nuo 3 iki 11 metų – jas galima pritaikyti pagal amžių ir gebėjimus.

Nesvarbu, ar tyrinėti keliausite į mišką, ar parką, pasinaudoję šios knygos „Žaiskime miške" patarimais aktyviai, linksmai ir įdomiai praleisite laiką gamtoje, o vaikai įsitrauks į stebuklų kupiną pasaulį!

v Pasidarykite lanką ir strėlių, įspūdingų galvos apdangalų, papuošalų ir stebuklingų lazdelių – visko vien iš tų medžiagų, kurių rasite miške.

Sužinokite, kaip išgyventi laukinėje gamtoje: pasistatyti pastogę, susikurti laužą, megzti mazgus, rasti ir pasigaminti maisto.

Daugiau naujų knygų