Naujausios knygos

Būk naudingas. Septyni įrankiai gyvenimui. Arnold Schwarzenegger

2024 05 06

Arnoldo Schwarzeneggerio knyga „Būk naudingas. Septyni įrankiai gyvenimui“ – tai nuoširdi ir tiesmuka išmintis žmogaus, kuris apie sėkmę žino viską. Žymusis Arnoldas Schwarzeneggeris išgrynino ir dabar pristato visiems žmonėms septynias taisykles, kurios padės pasiekti sėkmę visose srityse. Šios septynios taisyklės jam pačiam padėjo pasiekti neeilinių pergalių. Ir šias taisykles savo gyvenime gali pritaikyti kiekvienas.

Garsiausias pasaulio kultūristas. Geriausiai pasaulyje apmokama kino žvaigždė. Šeštos pagal dydį pasaulio ekonomikos lyderis. Faktas, kad kalba apie tą patį asmenį, skamba kaip pokštas. Bet tai ne pokštas. Tai Arnoldas Schwarzeneggeris. Ir visa tai neįvyko atsitiktinai.

Arnoldo stratosferinė sėkmė buvo tam tikro proceso dalis. Tai aiškios vizijos, mąstymo be apribojimų, sunkaus darbo, tiesioginio bendravimo, veržlaus problemų sprendimo, atviro smalsumo ir įsipareigojimo duoti grąžą rezultatas. Visa tai buvo daroma vadovaujantis viena pamoka, kurią Arnoldo tėvas jam įkalė pirmiausia: būk naudingas. Arnoldas užkariavo visas sritis, į kurias įžengė.

Knyga „Būk naudingas“ parašyta unikaliu, nuoširdžiu, tiesmuku ir galingu Arnoldo balsu, todėl skaitytojai galės pasinerti į įkvepiančią kelionę po Arnoldo prasmingo gyvenimo įrankių rinkinį. Arnoldas parodo mums, kaip panaudoti šiuos įrankius, kad galėtume siekti bet kokios pasitenkinimą teikiančios ateities, apie kurią svajojame. Savo įžvalgas jis išryškina įtikinančiomis asmeninėmis istorijomis, gyvenimą keičiančiomis sėkmėmis ir gyvybei pavojingomis nesėkmėmis – kai kurios iš jų žinomos, o kai kurios čia pasakojamos pirmą kartą.

Arnoldas Schwarzeneggeris – Austrijoje gimęs kultūristas, aktorius, verslininkas, filantropas, bestselerių autorius ir politikas. Jis buvo išrinktas trisdešimt aštuntuoju Kalifornijos gubernatoriumi. Arnoldas Schwarzeneggeris yra laimėjęs daugiau kultūrizmo titulų nei bet kas kitas pasaulyje, įskaitant septynis „Mr. Olympia“ ir tris „Mr. Universe“ titulus. Jis taip pat pelnė tarptautinę šlovę kaip kino superžvaigždė. Jis gyvena Los Andžele su žmona Maria Shriver ir keturiais vaikais.