Pasvalio atviro jaunimo centro projektas.
Projekto tikslas: padėti jauniems žmonėms išvengti alkoholio, tabako ir narkotikų daromos žalos, mažinti su šių medžiagų vartojimu susijusių veikų skaičių.
Centre surengtas susitikimas ir konsultacijos jaunimui su psichologais apie svaigalų poveikį, priklausomybę, ir būdus priklausomybei įveikti, vyko narkotikų žalą nagrinėjančio meninio filmo „Requiem svajonei“ peržiūra.
Projekto pradžia 2021 m. rugpjūčio 1 d., projekto pabaiga 2021 m. spalio 31 d.
Projektas finansuojamas Pasvalio rajono savivaldybės, 325 Eur.
Pasvalio atviro jaunimo centro projektas.
Projekto tikslas: Socialiai pažeidžiamų jaunimo grupių integracija į visuomenę, skatinant juos rūpintis savo dvasine ir fizine sveikata, į veiklas įtraukiant ne tik jaunimą iš socialinės rizikos grupės, bet ir tuos, kurie socialinę atskirtį patiria todėl, kad yra kitokie: jautresni, uždaresni, mažiau bendraujantys.
Centre vyko jaunimo vasaros stovykla: išvykos į lankytinas Pasvalio vietas ir įstaigas, edukacijos, susitikimai.
Projekto pradžia 2021 m. rugpjūčio 9 d., projekto pabaiga 2021 m. rugpjūčio 13 d.
Projektas finansuojamas Pasvalio rajono savivaldybės, 500 Eur.
Projekto tikslai: ugdyti Pasvalio krašto ir Panevėžio regiono vaikų ir jaunimo kultūrinę savimonę, didinti profesionalaus ir mėgėjų lėlių teatro meno prieinamumą bei skatinti dalyvavimą kultūrinėje veikloje.
Projekto uždaviniai:
1. Organizuoti ir vykdyti kūrybinę veiklą: pastatyti lėlių teatro spektaklį „Skudurinukai“, organizuoti spektaklio premjeros šventę „Draugystė veža“ ir išvykas po ugdymo įstaigas ir bibliotekas.
2. Vykdyti kultūrinę edukacinę veiklą – organizuoti susitikimus profesionaliais rašytojais, iliustratoriais, dramaturgais ir supažindinti su jų kūryba, taip prisidedant prie regiono kultūrinės tapatybės formavimo, kultūros ir meno kūrybos, jos žanrų įvairovės bei sklaidos.
3. Vykdyti pažintinę veiklą: organizuoti keliones į Vilniaus „Lėlės“ teatro spektaklį ir Gyvąjį lėlių muziejų.
4. Pagerinti lėlių teatro studijos „Kaukutis“ technines galimybes kokybiškai demonstruoti spektaklius.
5. Per teatro meną formuoti tikslinės auditorijos poreikį skaityti, populiarinti skaitymą kaip prasmingą laisvalaikio praleidimo formą.
6. Stiprinti tarpinstitucinį profesionalių meno kūrėjų ir meno mėgėjų bendradarbiavimą.
7. Vykdyti projekto viešinimą ir sklaidą: skelbti informaciją spaudoje ir virtualioje erdvėje, parengti nuotraukų parodą „Kaukučio repeticijų akimirkos“.
Tikslinė grupė: Pasvalio krašto ir Panevėžio regiono vaikai ir jaunimas (iki 18 m. amžiaus), ypatingą dėmesį skiriant vaikams dėl socialinės ir geografinės atskirties neturintiems galimybių pilnavertiškai dalyvauti kultūrinėje veikloje.
Projekto pradžia 2020 m. liepos 1 d., projekto pabaiga 2020 m. lapkričio 30 d.
Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos (programa „Tolygi kultūrinė raida“), 3500 Eur
Projekto tikslas: kūrybiškai, novatoriškai ir patraukliai populiarinti Pasvalio krašto istorijos bei kultūros išteklius, sukauptus bibliotekoje bei sudaryti sąlygas jų sklaidai Lietuvoje ir užsienyje.
Projekto uždaviniai:
1. Atrinkti, susisteminti ir suskaitmeninti medžiagą, reikalingą „Krašto galerijos“ ekspozicijai sukurti.
2. Įrengti „Krašto galerijos“ 3 dalių ekspoziciją ir mini edukacijų erdvę:
2.1. Parengti autografuotų knygų parodą. 2.2.Parengti parodą „Pasvalys tada ir šiandien“ (fotografijų iš Bibliotekos Rankraštyno fondų paroda).
2.3. Parengti interaktyvų Pasvalio krašto lankytinų objektų žemėlapį.
3. Sukurti edukacinę programą „Palik autografą bibliotekai“ ir organizuoti užsiėmimus pagal ją.
4. Pristatyti visuomenei krašto ekspoziciją, vykdyti jos sklaidą, surengti pristatymo renginį.
5. Vykdyti projekto sklaidą ir viešinimą.
Atnaujinus bibliotekoje esančią „Krašto galerijos“ ekspoziciją bei įrengus įvairių amžių ir socialinių grupių vartotojams patrauklią mini edukacinę erdvę, bus sudaryto sąlygos atskleisti ir kūrybiškai populiarinti Pasvalio krašto praeities ir dabarties įvykius, žymių krašto žmonių gyvenimą ir kūrybą, populiarinti ir viešinti sukauptą kultūrinį, istorinį ir lituanistinį dokumentinį paveldą.
Tikslinė grupė. Pasvalio krašto bei Panevėžio regiono bendruomenė bei Lietuvos ir užsienio svečiai, besilankantys bibliotekoje.
Projekto pradžia 2020 m. liepos 1 d., projekto pabaiga 2020 m. lapkričio 30 d.
Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos (programa „Tolygi kultūrinė raida“), 3300 Eur
Kodas 190626161
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės. |
|
Našumo slapukaiŠie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. |
|
Reklaminiai slapukaiŠie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą. |