Naujienos

Susitikimas su filmo „Ekskursantė“ kūrėjais

ekskurLapkričio 26 d. (ketvirtadienį) 16 val. bibliotekoje bus pristatyta istorinė kino drama „Ekskursantė“, apie kurią susirinkusiems plačiau papasakos filmo kūrėjai: režisierius Audrius Juzėnas, aktoriai Anastazija Marčenkaitė ir Sakalas Uždavinys.
Filmas „Ekskursantė“ – nuostabių gamtovaizdžių kupina išgyvenimo ir ryžto drama, sukurta pagal tikrą Sibiro tremtinės 11-metės mergaitės iš Lietuvos istoriją. Pabėgusi iš tremtiniais perpildyto krovininio traukinio, vežusio ją ir jos šeimą į Sibirą, ji įveikė 6 000 km ilgą ir pilną pavojų bei nuotykių kelią namo – į Lietuvą.

Filmo premjera Lietuvoje įvyko 2013 m. ir jis tuoj pat sulaukė didžiulio pasisekimo tarp žiūrovų. Šis renginys Pasvalio  Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje – tai puiki galimybė susitikti su šį filmą kūrusiais žmonėmis, išgirsti jų mintis apie filme pavaizduotus įvykius ir jų patirtis filmavimo aikštelėje.

Šį Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Kino dienos Pasvalio krašte 2015: jaunieji kūrėjai“ renginį rema Lietuvos kultūros taryba.

Filmo reklaminis klipas:
https://www.youtube.com/watch?v=SMFsQaApw1w
Daugiau apie filmą:
http://www.obuolys.lt/kinozona/filmas/14844-ekskursant.html#c
Maloniai kviečiame!