Rekomenduojame skaityti

Ateitis greitesnė, nei manote. Peter H. Diamandis, Steven Kotler

„The New York Times“ bestselerių autorių dueto Peter H. Diamandis ir Steven Kotler knyga „Ateitis yra greitesnė, nei manote“ yra praktiškas šiuolaikinės mūsų laikų technologinės konvergencijos vadovėlis ir ateities prognozių apžvalga.

Peter H. Diamandis ir Steven Kotler įsitikinę, kad artimiausi dešimt metų bus įspūdingi. Mūsų laukia transporto, medicinos, švietimo revoliucijos. Pokyčiai palies kiekvieną, nes jie veršis į mūsų darbus, laisvalaikį, kasdieninį gyvenimą ir keliones. Knyga skirta visiems, kurie domisi technologijomis, jų raida, bei ateities prognozėmis, kurios šiandien gali atrodyti neįtikėtinos, bet ryt jau nebestebins.

Pagaliau pirmadienis! Petter A. Stordalen

Knygoje „Pagaliau pirmadienis! 10 patarimų kaip mylėti kiekvieną dieną“ norvegų autorius Petter A. Stordalen dalijasi savo susikurtais metodais, padėjusiais jam tapti vienu turtingiausių verslininkų Skandinavijoje. Įdomus, įžvalgus ir atviras pasakojimas, kaip džiaugtis kiekviena diena ir siekti savo tikslų.

Paglostymas prieš plauką. Darius Pietaris

Emocinės, finansinės ir kitos įvairiausios krizės žmogui nutinka kas keli mėnesiai. Stresas ir situacijos, kurios klostosi ne pagal planą, jau tapo rutina. Tad kiekvienas kartais pasijaučia tarsi karantine: uždarytas, suvaržytas, apniktas nerimo, ateities baimės, liūdesio ir beviltiškumo. Būtent tokiais momentais ir verta atsiversti knygą „Paglostymas prieš plauką“.

Knyga „Paglostymas prieš plauką. Kaip išsivaduoti iš vidinio karantino – baimių, nerimo, nusivylimo, destruktyvių minčių ir emocijų“ siūlo gerai žinomas gyvenimiškas tiesas ir savo gyvenimą įvertinti nauju žvilgsniu.

Trumpalaikės nuomos paslaptys. Jurijus Clavas, Aurimas Levickas

Trumpalaikė būsto nuoma yra puikus būdas iš nuomojamo turto gauti didesnę investicijų grąžą. Tačiau tam, kad šis verslas išties teiktų didesnį pelną, reikia patirties ir žinių, kaip nuomojamą objektą tinkamai įrengti, prižiūrėti, kaip gaunamas pajamas paversti pasyviosiomis ir neapsisunkinti papildomais, tik laiką ryjančiais administravimo rūpesčiais.

Taigi šioje knygoje „Trumpalaikės nuomos paslaptys“ jūs:

- sužinosite, kaip pasiruošti trumpalaikės nuomos verslui ir kaip rasti vietas, kuriose būsto nuoma visada paklausi;

- gausite parengtą būsto paruošimo trumpalaikei nuomai algoritmą;

- sužinosite, kokių klaidų nedaryti, kad išvengtumėte didelių laiko ir piniginių sąnaudų;

- gausite patarimų, kaip pakeisti nuomos strategiją pandemijos metu;

- sužinosite, kaip nuomoti būstą pagrindinėse internetinėse platformose;

- išmoksite automatizuoti trumpalaikės nuomos procesus;- įgysite atmintinių ir kitų priemonių, reikalingų paslaugų kokybei ir pelnui padidinti.

Verslo valdymas informaciniame amžiuje. Vida Davidavičienė ir kt.

Vadovėlyje „Verslo valdymas informaciniame amžiuje“ aprašoma verslo valdymo specifika informaciniame amžiuje. Aptariami verslo pokyčius lemiantys veiksniai, jų atsiradimo prielaidos, nagrinėjami nauji verslo modeliai, elektroninio verslo plėtros aplinka ir jos pokyčiai. Pateikiamos svarbiausios įmonių organizavimo ir valdymo priemonės, kurios skirtos tiek tradiciniams, tiek elektroniniams verslams valdyti.

Klasikinės vadybos funkcijos (planavimo, organizavimo, vadovavimo, kontrolės) pristatomos šiuolaikinių vadybos iššūkių kontekste. Taip pat aprašomos naujosios technologijos ir jų taikymo versle atvejai.

Didelis dėmesys skiriamas projektų valdymo ypatumams informacinių ryšio technologijų plėtros kontekste, pristatomi tiek projektų valdymo teoriniai elementai, tiek praktinės priemonės.

Užsakyti knygą

Kitapus tvarkos. dar 12 gyvenimo taisyklių. Jordan B. Peterson

„12 gyvenimo taisyklių“ padėjo suvaldyti chaosą ir įvesti tvarką daugelio žmonių gyvenimuose. Drąsiame tęsinyje autorius pateikia dar vieną gelbėjimo rinkinį ir primena, kad nors chaosas baugina savo nežinomybę, bet gyvendami tvarkingai sustyguotą gyvenimą prarandame kūrybiškumą ir žinių troškimą. Jis siūlo ieškoti pusiausvyros tarp chaoso ir tvarkos, o supratę, kas tarp jų slypi rasime ir savo gyvenimo kelią.

Pasaulyje daug pasimetusių žmonių, kurie nežino kaip gyventi. Saviugdos knygoje „Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių“ Jordan B. Peterson primena, kad tikrai turime kur semtis įkvėpimo ir dalijasi psichologinėmis ir filosofinėmis mintimis, profesine patirtimi, nagrinėja mitus, pasakoja asmenines istorijas. Dvylika taisyklių, kurias jis siūlo skaitytojui, padės suprasti, kaip savo gyvenimą padaryti prasmingesniu ir sėkmingesniu.

Užsakyti knygą

Penkios žvaigždutės. Carmine Gallo

Tiesa ta, kad idėjos pačios savęs neparduoda. Turėti puikią mintį nebeužtenka. Šiuolaikiniame pasaulyje įtikinėjimo menas tampa raktu į išskirtinumą ir atveria kelius profesinės ir asmeninės gerovės link. Autorius Carmine Gallo atskleidžia, kaip įtikinti ir įkvėpti žmones. Jis apklausė neurologus, finansininkus, istorikus ir pasaulio milijardierius, valdančius tokias įmones kaip „Google“ ir „Nike“, tam, kad savo skaitytojams papasakotų, kaip šie žmonės žodžiais užkariavo jūsų vaizduotę ir pakurstė svajones.

Skaitydami saviugdos leidinį sužinosite, kaip geri įtikinėjimo įgūdžiai gali padidinti uždarbį 75 ir daugiau procentų. Taip pat suprasite, kodėl norėdami įtikinti suaugusius, kartais turite kalbėti lyg su trečiokais. Autorius pasakoja, kokias smegenų manipuliacijos gudrybes naudojo Picasso, Leonardo da Vinci bei Steve Jobs, kad išlaisvintų geriausias savo idėjas.

Nuo Aristotelio, iki šių laikų lyderių patirčių – tekstas įkvėps ugdyti savo bendravimo įgūdžius, tapti nesustabdomais bei drąsiai žengti per pasaulį!

Užsakyti knygą

Kiek kainuoja laikas. Mantas Martišius

Dr. Manto Martišiaus knyga „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“, skirta visiems, kurie nori padidinti savo finansinį raštingumą. Autorius padės susivokti painiuose ekonomikos terminų labirintuose bei suprasti, kokios aplinkybės ją veikia.

Pasak trumpo aprašymo, ši knyga rekomenduojama tiems, kurie ekonomikos pasaulyje nesijaučia tvirtai. Lyg ir žinote, kas yra infliacija, bet paaiškinti sudėtinga? Lyg ir girdėjote, kas yra perkamoji galia, bet nesate iki galo įsitikinęs ar tikrai terminą suvokiate teisingai? O gal norite sužinoti, kas paskatino 2009-tų metų pasaulinę finansų krizę? Jei linktelėjote galvą, tai siūlome atsiversti parastai ir aiškiai parašytą knygą „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“.

Užsakyti knygą

21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis. John C. Maxwell

Lyderystė, anot J. C. Maxwello, apima tokius svarbius gyvenimo aspektus kaip pagalba, patirtis, emocinė stiprybė, bendravimo įgūdžiai, drausmingumas, vizija, impulsas, gebėjimas veikti tinkamu laiku ir dar daugybę kitų.

Kone visą gyvenimą knygos autorius skyrė tam, kad išsiugdytų šias tikro lyderio charakterio savybes ir ištobulintų sėkmę lemiančius elgesio modelius. Jais remdamasis J. C. Maxwellas ir suformulavo 21 nepaneigiamą lyderystės dėsnį tam, kad pasidalintų su visais, kurie siekia tobulėjimo, žinių ir neįkainojamos patirties svarbioje lyderystės srityje.

Užsakyti knygą

Sėkmės principai: kaip svajones paversti tikrove. Jack Canfield

Populiarių motyvacinių knygų autorius Jack Canfield ir Janet Switzer pristato išsamų praktinį vadovą, skirtą kiekvienam, siekiančiam pagerinti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Saviugdos leidinys išmokys planuoti savo laiką taip, kad jis netrukdytų kelionei į sėkmės Olimpą. Taip pat sužinosite, kad daugybės mūsų kasdienybės scenarijų baigtį lemia tik požiūris, o jį pakeitus, pasikeičia ir rezultatai. Išmoksite nepražiopsoti gyvenimo nuolat siūlomų galimybių, užmegzti pažintis su žmonėmis, kurie gali ženkliai pagerinti jūsų gyvenimą, nebebijosite sakyti „ne“ tam, kad galėtumėte pasakyti „taip“ didingesniems projektams, įgalinsite save atsikratyti aplinkos, kuri jus smukdo žemyn ir dar daugiau!

Užsakyti knygą

Vilko kelias. Jordan Belfort

Kaip suprasti klientą ir nešvaistyti laiko tiems, kurie vis tiek nepirks produkto? Kokia sėkmingo produkto pristatymo formulė? Kaip sutrumpinti pardavimų ciklą ir padėti apsispręsti greičiau? Jei parduodant prekes ir paslaugas jums kyla šie klausimai, atsakymas jūsų laukia knygoje „Vilko kelias“.

Knyga pagrįsta gyvenimiška patirtimi. Kiekvienas patarimas, strategija ir technika buvo išmėginta realiose situacijoje ir jų veikimą įrodo sėkmingas autoriaus kelias. Kaip sukurti gerovę ne tik įprastomis sąlygomis, bet ir atsitiesiant po skaudžių pralaimėjimų? Atsakymas – išmokti įtikinti, o įtikinus – parduoti.

Užsakyti knygą

Alchemija: stulbinama iracionalių idėjų galia. Rory Sutherland

Trisdešimt metų reklamos versle besisukantis Rory Sutherland knygoje dekoduoja žmogaus elgseną, atskleidžia pažangiausius mokslinius tyrimus ir pasakoja neįtikėtinai smagias istorijas iš savo darbo patirties. Jis bendradarbiavo su tokiomis gigantėmis, kaip „AmEx", „Microsoft" ir kitomis kompanijomis. Netradicinis požiūris įrodo, kad sėkmę prognozuoti vien statistikos lentelėmis, tai yra protu ir skaičiavimais, sunku. Reikia pasitelkti alchemiją – meną, padėsiantį atrasti iracionalios idėjos galią.

Knyga skirta visiems, kurie nori suprasti, kaip veikia žmogaus protas.

Užsakyti knygą

Kūrėjai: 50 sėmės istorijų. Giedrius Drukteinis

Knygos skaitytojai ras atsakymą, kam reikia dėkoti už kavos filtrą bei kuri siuntų išvežiojimo tarnyba savo istoriją pradėjo teturėdama vos du dviračius. Sėkmės paukštę prisijaukinti įmanoma. Tą įrodo knygoje aptartų žmonių istorijos.

Giedrius Drukteinis parengė 50 pasakojimų apie tokių kompanijų, kaip „Aeroloft“, „Bic“, „Braun“, „Burger King“, „Caterpillar“, „Ferrero“, „Iqos“, „Melitta“, „Rolex“, „Victorinox“ ir kt. kūrėjus. Mes naudojame produktus ir paslaugas, laikas išgirsti, kaip atsirado ir vystėsi mėgiami prekiniai ženklai bei kokie pakilimai ir nuopuoliai jų laukė.

Užsakyti knygą

Sudėtingi dalykai - sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymą nėra. Ben Horowitz

Skirtingai nei daugelis kitų autorių, Ben Horowitz nėra teoretikas. Jis praktikas praėjęs įvairiausius verslo kūrimo ir valdymo etapus. Knygoje jis neslėpdamas pasakoja apie tai, kokias krizes teko išgyventi ir kokie sprendimai lėmė sėkmę.

Tai vadovo knyga esamiems ar būsimiems vadovams, kuri nagrinėja klausimus, į kuriuos kiti leidiniai nekreipia dėmesio. Lengva nebus, tačiau autoriaus patirtis sako, kad įmanoma susidoroti su bet kuria verslą ištikusia krize.

Užsakyti knygą

Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje. David Epstein

David Epstein knygoje nagrinėja, kaip specializacijos akcentavimas gali sutrukdyti siekti karjeros. Autorius dalinasi trumpais pasakojimais ir realiais pavyzdžiais, todėl knygą lengva ir įdomu skaityti. Gali būti, kad knyga pakeis ir tų tėvų požiūrį, kurie savo vaikus verčia dar paauglystėje apsispręsti, kuo jie nori būti.

Knyga patiks visiems, kuriems įdomios knygos apie problemų sprendimą, karjerą bei lyderystę. Šis tekstas tiks tiek universalams, tiek siauros srities specialistams, tiek dar tik pradedantiems savo karjeros kelią.

Užsakyti knygą

Sumaištis. Kaip šalys išgyvena krizes. Jared Diamond

Jaredas Diamondas – geografijos profesorius, ypač išgarsėjęs knygomis apie civilizacijų istoriją, kurios pakeitė ir toliau keičia milijonų žmonių požiūrį. Knygoje „Sumaištis“ jis lygina šešias valstybes, kurios išgyveno krizes, bet, prisiėmusios atsakomybę, nešališkai save įvertinusios ir sekdamos gerais pavyzdžiais, visai kaip žmonės, sunkumus įveikė sėkmingai.

Užsakyti knygą

Laistant kertamą medį. Česlovas Stonys

Česlovas Stonys, įkūręs vieno žmogaus organizaciją „Auka“, 12 metų, negailėdamas nei laiko, nei jėgų, vežė po visą Lietuvą išbarstytus vaikus pas jų įkalintas motinas. Nepaisydamas lietaus, pūgų, purvo, nesupratimo, paniekinimo ir net pasmerkimo.

Autorius jautriai, bet tiesiai aprašo vykdytą veiklą, iškilusius sunkumus ir perteikia tai, kas svarbu ir vertinga kiekvienam iš mūsų, parodo, kas yra žmoniškumas ir viltis.

Užsakyti knygą

Kaip aš darau tai. Jevgenijus Černyš

Knygoje autorius pateikia 16 gyvenimo taisyklių (dėkingumo, kasdienės asmeninės pažangos, intelekto, pinigų ir kt.). Jų nei daug, nei mažai. Jeigu nenorime trypčioti vietoje ar suktis rutinos rate, autorius pataria nesitikėti stebuklo, o perprasti šias taisykles, įsisąmoninti ir kasdien taikyti (jų laikosi ir pats).

Svarbu apsibrėžti mums tinkančias ir mus motyvuojančias bendrąsias vertybes, aiškiai įvardyti savo tikslus ir įvaldyti savo emocijas. O pastarąsias įvaldę, lengviau prisitaikysime prie aplinkos, sklandžiau spręsime mums pateikiamus gyvenimo uždavinius ir pakilsime į trokštamą skrydį.

Užsakyti knygą

Jei vikšras gali skristi, galiu ir aš. Alvin Day

Susikurti gerą gyvenimą paprasčiau, nei mano daugelis žmonių. Jūs esate it vikšras, kuris gimė, genetiškai užprogramuotas pavirsti drugeliu. Jūs irgi gimėte skraidyti – šauti aukštyn ir sublizgėti, nepaisydami esamų sąlygų. Kaip tai padaryti?

Knygoje  pristatomi septyni visuotiniai dėsniai padės suvokti bei įgyvendinti savo tikslus, pasiekti sėkmę ir pilnatvę.

Užsakyti knygą

Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija: 1965-2000. Lee Kuan Yew

Ši knyga – Singapūro tėvu vadinamo ilgamečio šios valstybės premjero Lee Kuan Yew prisiminimai, kuriuose pasakojama visą pasaulį nustebinusi nykštukinės šalies sėkmės istorija.

Kai 1965 m. buvusi britų valda Singapūras paskelbė nepriklausomybę, niekas netikėjo, kad varganam Pietryčių Azijos užkampiui, neturinčiam nei gamtinių išteklių, nei valstybingumo tradicijų, per gana trumpą laiką pavyks ekonominiu požiūriu pralenkti daugelį išsivysčiusių pasaulio šalių ir pagal daugelį rodiklių atsidurti pirmaujančiųjų dešimtuke.

Užsakyti knygą