Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / Nenurodyta / Bibliotekų jubiliejai 2017 metais
 • „Misija Sibiras'18“ pristatymas bibliotekoje

  Misija Sibiras 2018 Juras PratuseviciusBibliotekoje įvyko susitikimas su 2018 metų ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviu Juru Pratusevičiumi. „Misija Sibiras“ – tai jau tryliktus metus vykstantis projektas, kurio metu organizuojamos ekspedicijos į Sibirą. Šią vasarą „Misija Sibiras’18“ vyko į Kazachstano Respubliką,

  Skaityti daugiau...

 • Paminėtos fotografo Vido Dulkės mirties metinės

  Vidas Dulke 2018Šių metų rugsėjo 25 d. sukako lygiai metai, kai netekome savo kraštiečio - puikaus fotografo Vido Dulkės (1959-2017), kurio profesionaliose ir meniškose fotografijose sugulė reikšminga dalis Pasvalio krašto istorijos. Susirinkome į biblioteką pokalbių valandai prisiminti jo svarų indėlį leidžiant bibliotekos rengiamą žurnalą „Šiaurietiški atsivėrimai“, jo erudiciją, mokėjimą džiaugtis gyvenimu, jumoro jausmą.

  Skaityti daugiau...

 • Atidaryta Vaikų piešinių paroda

  Arvydas Gudas parodaKo reikia pažadinti vaiko kūrybiškumui? Šilumos, paskatinamo žodžio ir laisvės. Taip mano jaunasis dailininkas Arvydas Gudas, kuris per vasarą kvietė vaikus į Pasvalio biblioteką papiešti, o rudenį atidarė vaikų piešinių parodą, į kurią sudėjo jų kurtus piešinius.

  Skaityti daugiau...

 • Švedijos ambasados šeimų viktorina

  Svedijos ambasados viktorinaŠvedijos ambasados Vilniuje kvietimu bibliotekoje surengta viktorina apie Švediją: pasvaliečių šeimos buvo kviečiamos registruotis ir pasivaržyti savo žiniomis apie Švedijos gamtą, istoriją, žmones ir kultūrą. Viktorinos nugalėtojų laukė prizas - išvyka į Švedijos ambasadą Vilniuje ir ypatingi pietūs su ambasadore Maria Christina Lundqvist

  Skaityti daugiau...

 • Pasvalio šventė su Katiliškio skaitymais ir knygų mainais

  Pasvalio svente 521Pasvalio 521 metų šventės proga biblioteka kvietė į renginius Vytauto Didžiojo aikštėje: rugsėjo 14 d. čia vyko Mariaus Katiliškio skaitymai su muzikos grupe „Poezijos medžiotojai“ iš Klaipėdos ir literate Kotryna Kraptavičiūte, o rugsėjo 15 d. šurmuliavo Bukinistų krantinė–Knygų maininykas. Buvo galima užsukti ir į Mariaus Katiliškio atminimo kambarį.

  Skaityti daugiau...

 • Pasvalio krašto žmonių 1918-40 m. apdovanojimai

  medalisBibliotekos Krašto galerijoje (2 a.) veikia originalių istorinių eksponatų paroda: prieškario Lietuvos mūsų krašto žmonių medaliai, kuriuos parodai pristatė jų giminaičiai, atsiliepę į Pasvalio kraštiečių bendrijos kvietimą. Paroda atidaryta per Pasvalio šventę - rugsėjo 15 d. ir šiuo metu laukia lankytojų. Parodą inicijavęs ir atidaręs kraštietis fizikas habil.dr. Rimantas Kanapėnas neabejoja, kad ji lankytojams sustiprins pagarbą Pasvalio kraštui ir jos žmonėms. 

  Skaityti daugiau...