Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / Jono Brazdžionio 6-tosios poezijos knygos pristatymas
 • Mūsų skaitytoja varžėsi Didžiajame knygų pristatyme

  vaikai pristato knygaLapkričio 7 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankinis turas, kuriame dalyvavo moksleiviai nuo 8 iki 14 metų ir varžėsi dėl galimybės vykti į konkurso finalą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Konkurso atrankiniame etape dalyvavo moksleiviai iš Visagino, Rokiškio, Pasvalio ir Panevėžio miestų. Pasvalį atstovavo Akvilė Vaidžiūnaitė, „Svalios“ progimnazijos III a. klasės mokinė, kurią paruošė mokytoja Rasa Sturienė.

  Skaityti daugiau...

 • Mankšta darbo vietoje

  manksta darbo vietoje svetaineiSkaitydami ar dirbdami kompiuteriu nepamirškime taisyklės: pusvalandis per parą viso kūno mankštai! Elementarių mankštos taisyklių pasvaliečius bibliotekininkus ir Atviro jaunimo centro darbuotojus mokino Gintaras Kazilionis, VšĮ „Auto moto“ direktorius, kuris taip pat yra II DAN Juodo diržo Karate Kyokushin meistras. 

  Mankštą darbo vietoje Gintaras Kazilionis pravedė lapkričio 7 d. Jį lydėjo VšĮ „Auto moto“ projektų

  Skaityti daugiau...

 • Keliaujanti paroda „S.Dariaus ir S. Girėno aerodromo istorija“

  dariaus ir gireno aerodromasSpalio 29 d. bibliotekos Konferencijų salėje pasvaliečiams pristatyta keliaujanti paroda „S.Dariaus ir S. Girėno aerodromo istorija“. Virš 20 šios parodos stendų pasakoja apie Kauno apylinkėse Smetonos laikais įkurto aerodromo istoriją, garsiausius to meto lietuvių aviatorius, jų sukurtus lėktuvus ir dirižablius.

  Skaityti daugiau...

 • Sigutės Ach kūrybos pamoka vaikams

  siguteAch„Pats geriausias ekranas yra ne telefone ir ne kompiuteryje, bet Jūsų vaizduotėje.“ sakė dailininkė, knygų iliustratorė ir autorė, leidyklos „Nieko rimto“ įkūrėja Sigutė Ach spalio 29 d. susitikime su vaikais Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje. Menininkė dalinosi patarimais kaip išlaisvinti savo vaizduotę, dovanojo vaikams savo kūrinių,

  Skaityti daugiau...

 • Rašytojui Romualdui Granauskui atminti

  romualdo granausko paminejimas„Rožės pražydėjimas tamsoj“, „Katinų medžioklės ypatumai“ – šie kūriniai, priklausantys prieš penkis metus mirusio rašytojo Romualdo Granausko (1939-2014) plunksnai, nuskambėjo Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje, skaitomi aktoriaus Vytauto Rumšo. Rašytojo žodis graudino ir kėlė juoką susirinkusiems pasiklausyti pasvaliečiams.

  Skaityti daugiau...

 • Susitikimas senjorams bibliotekoje

  senjoru klubasPasvaliečius senjorus pabendrauti kviečia ir spalio 23 d. susitikimą su jais vedė bibliotekininkė Irena Povilionienė. Buvo nuspręsta susitikimus senjorams rengti du kartus per mėnesį.

  Skaityti daugiau...