Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Šeimos vertybės. Robin Sharma

Šeimos vertybės. Robin Sharma

Šeimos vertybės

Vaikų ugdymas – tai vertingiausia investicija, kurią gali padaryti išmintingi tėvai. Būtent nuo šios investicijos priklauso mūsų ateitis. Kai negailite vaikams laiko, tai reiškia, kad jūs tikslingai vystote jų asmenybę, stengiatės rasti tas natas, kurios sudarys skambesį talentingai atliekamos harmoningos melodijos – toks bus jūsų vaikų gyvenimas.

Šios knygos „Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari. Kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir stiprius dvasia" autorius yra žinomas lyderiavimo filosofijos ekspertas. Jis kalba apie tai, kaip paskatinti vaikus tapti lyderiais, kaip išugdyti juos išmintingais ir tvirtos dvasios žmonėmis ir kaip išmokyti juos puoselėti tikrąsias vertybes bei siekti didelių svajonių.

Šios knygos puslapiai atskleis jums, kaip pažadinti įgimtas savo vaikų savybes. Drauge jūsų pačių gyvenimas taps turtingesnis, jis prisipildys naujo turinio ir prasmės.

Štai ką jūs sužinosite perskaitę šią knygą „Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari. Kaipatskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir

stiprius dvasia":

♦ Kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus;

♦ Kaip vaikus užauginti stiprius dvasia ir išmintingus;

♦ Kaip išmokinti juos svajoti apie tikrąsias vertybes ir siekti tikrosios sėkmės;

♦ Kaip sutvirtinti ryšius su mylimais žmonėmis;

♦ Kaip grąžinti į savo gyvenimą ramybę ir džiaugsmą.

Daugiau naujų knygų