Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Šnipų palikimas. John Carre

Įveikti Alzheimerį. Dale E. Bredesen

Įveikti Alzheimerį

Neuromokslininkas dr. Dale Bredesen įžiebė viltį visiems besibaiminantiems Alzheimerio ligos ir net tiems, kurie ja serga. Knygoje „Įveikti Alzheimerį: pirmoji veiksminga prevencijos ir gydymo programa" jis atskleidžia naujausius tyrimus, rodančius, kad ši liga nebėra nuosprendis.

Knygos autorius teigia, kad nuo Alzheimerio ligos galima apsisaugoti , kad įmanoma atkurti silpstančias pažintines funkcijas.

Visi žinome bent vieną žmogų, kuris išgyveno vėžį, tačiau nežinome nė vieno, kuris būtų išgyvenęs Alzheimerį. Iki dabar.

Knygoje „Įveikti Alzheimerį: pirmoji veiksminga prevencijos ir gydymo programa" autorius pristato savo ilgus metus trukusių tyrimų ir darbo rezultatą – programą ReCODE, kuri visiškai pakeis Alzheimerio prevenciją ir gydymą. Visi mano, kad neįmanoma atkurti dėl ligos prarastų pažintinių funkcijų, tačiau dr. D. Bredesen žengia dar toliau – jis sako, kad įmanoma ne tik atkurti, bet ir tą pagerėjimą išsaugoti.

Šios programos bandymai tikrai įspūdingi. Iš pirmųjų dešimt ją išbandžiusių pacientų devyni pajuto pagerėjimą per 3–6 mėnesius. Nuo tada ši programa jau padėjo šimtams žmonių. Tai reali viltis pacientams, globėjams, gydytojams ir gydymo centrų darbuotojams.

Dr. Dale Bredesen knygoje „Įveikti Alzheimerį" išsamiai aprašo ligą ir jos eigą, jis paaiškina, kodėl ši liga taip smarkiai paplitusi ir kaip žmonės patys sau ją sukelia. Teigiama, kad jau 2050 metais pasaulyje bus apie 160 milijonų šia liga sergančių žmonių. Tačiau dabar atsirado būdas kur kas veiksmingiau kovoti su Alzheimeriu ir pristabdyti jo plitimą. Knygoje aiškiai pristatoma autoriaus sudaryta programa, kuria vadovaudamiesi apsisaugosite nuo ligos arba susigrąžinsite prarastas funkcijas.

Dr. Dale Bredesen – visame pasaulyje žinomas neuromokslininkas ir Alzheimerio ligos tyrinėtojas. Vadovauja Easton Alzheimerio tyrimų centrui prie Kalifornijos universiteto Los Andžele. Alzheimerio ligos tyrimams skyrė daugiau nei 30 metų.

Daugiau naujų knygų