Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Negyvėlio ranka. David E. Hoffman

Eleonorai Olifant viskas gerai. Gail Honeyman

Eleonorai Olifant viskas gerai

Eleonorai niekas neminėjo, kad gyvenimas galėtų būti geresnis nei patenkinamas. Ji išgyvena - ir to pakanka. „Eleonorai Olifant viskas gerai" – tai istorija apie vienatvę, kurios lengva nepastebėti, kai ji taip arti...

Susipažinkite su Eleonora Olifant. Jai 30 metų. Ji nepasižymi puikiais socialiniais įgūdžiais ir dažniausiai sako tai, ką iš tiesų galvoja. Jos kruopščiai surikiuotoje dienotvarkėje – gyvenimas vengiant nebūtino bendravimo. Ir tame gyvenime tarsi nieko netrūksta. Bent jau ji taip mano. Savaitgaliai čia pažymimi šaldyta pica ir degtine, o trečiadieniai - pokalbiu telefonu su mama.

Tačiau viskas pasikeičia, kai Eleonora sutinka Reimondą – nerangų ir nehigienišką IT vyruką iš biuro, kuriame ji dirba. Jiedu su Reimondu drauge pagelbėja ant šaligatvio parkritusiam vyresniam džentelmenui ir tarp keistos trijulės užsimezga draugystė, kuri ištrauks Eleonorą iš visiškos izoliacijos. Pasirodys, kad keistas sociofobiškas Eleonoros gyvenimo būdas ir prieštaringai visų vertinamas elgesys turi priežastį. Ir ta priežastis gana kraupi.

Ar sugebės didelė ir atvira Reimondo širdis išgydyti sužeistą Eleonoros širdį?

Gail Honeyman – Glazge gyvenanti škotų rašytoja. Yra baigusi Glazgo ir Oksfordo universitetus. „Eleonorai Olifant viskas gerai" – jos pirmasis romanas, jau laimėjęs rašytojai Didžiosios Britanijos metų knygos apdovanojimą – British Book Award, tai pat Costa First Novel premiją. Knyga išversta ir dar verčiama į maždaug keturiasdešimt pasaulio kalbų, o ekranizavimo teises įsigijo aktorė ir foilmų prodiuserė Reese Witherspoon.

Daugiau naujų knygų