Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trapūs daiktai. Greta Ambrazaitytė

Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė. Virginie Grimaldi

Ir tada suprasi

Prancūzų rašytojos Virginie Grimaldi romanas „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė" – tai istorija apie žmogiškumą ir gyvenimo džiaugsmą. Tačiau iki laimės ir džiaugsmo vedantis kelias dažniausiai būna nelengvas...

Kai Žiulija atvyksta į naują darbą senelių namuose, ji nieko ypatingo nesitiki. Iš tikrųjų ji tiesiog pasirinko pirmą pasitaikiusį darbo pasiūlymą kvalifikuotai psichologei ir pabėgo iš triukšmingo Paryžiaus. Žiulijai reikia laiko atsigauti po ne itin sėkmingo laikotarpio ir ramūs senelių namai ant Atlanto vandenyno kranto atrodo tam tinkama vieta. Tačiau ji pamiršo, kad čia teks dirbti su senais žmonėmis. Ar tikrai ji pasirinko teisingai? Gal dar nevėlu viską mesti ir grįžti?

Vis dėlto netrukus Žiulija ima suprasti, jog naujieji jos klientai gali labai daug ko išmokyti. Ji vis lengviau gali įsivaizduoti, kaip būdama tarp linksmų senukų, išsipusčiusių močiučių ir nuolat skubančių kolegų išmoks vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą. Galbūt čia ji atsidūrė ne be reikalo? Žiulija supranta, kad visi, kurie, rodos, trykšte trykšta džiaugsmu, giliai širdyje taip pat slepia jautrias ir kartais labai skaudžias istorijas. Jie taip pat turi svajonių ir vilčių, norų, kurie turbūt jau nebeišsipildys, tačiau vis tiek kiekvieną dieną pasitinka su šypsena.

Romanas „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė" – tai istorija apie meilę, randamą pačiose netikėčiausiose vietose, apie tyrą džiaugsmą, gerumo ir žmogiškumo galią. Tai istorija apie susikertančius kelius – tų, kurie gali papasakoti savo gyvenimą ir tų, kurie dar turi tą gyvenimą susikurti. Knygoje apstu puikaus humoro, žavingų personažų ir paprasto gilaus žmogiškumo.

Virginie Grimaldi (Viržiny Grimaldi, g. 1977 m.) – prancūzų rašytoja, trijų romanų autorė. Nuo vaikystės svajojo rašyti knygas, bet gana ilgai jos parašytas istorijas skaitydavo tik artimieji. Pradėjusi rašyti tinklaraštį ir sulaukusi palaikymo iš skaitytojų, 2015 metais parašė pirmąją knygą. Antroji – „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė" išversta į keletą užsienio kalbų, pagal ją kuriamas filmas. Gyvena Prancūzijoje prie Bordo miesto, ten pat, kur ir gimė.

Daugiau naujų knygų