Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Fatum. Jolita Skablauskaitė

Suomija : geriausios idėjos jūsų kelionei, neįtikėtina patirtis

Suomija

Šalis, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki šiaurės pusnynų – paslaptingas trolių, finų mitologijos ir savitų papročių kraštas. Nors paprastai egzotiką siejame su kelionėmis į pietus, kur mėgaujamės neįprastais vaisiais, tropiniu karščiu ir senovės civilizacijų kultūros paminklais, ne mažiau egzotiškos ir šiaurės šalys. „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" kviečia šiltai apsirengti ir leistis į kelionę po šalį, kurios istorija primena Lietuvą, o papročiai neretai atrodo neįtikėtinai panašūs.

Suomija – tai daugiau nei Helsinkis ir jūros pakrantės. Pirmiausia nustebina įspūdinga šalies gamta, kur uolėtą krantą keičia tankūs miškai, tundros ir ežerai. Magiškus vaizdus sustiprina šiaurės šalims būdingos poliarinės dienos ir naktys. Leidžiantis gilyn į šalį ir pakėlus galvą į dangų galima išvysti šiaurės pašvaistę.

Knyga „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" kviečia geriau pažinti šalį, kurią pasiekti trunka mažiau nei dvi valandas. Šiame kelionių vadove savo įspūdžiais dalinasi lietuviai Ona ir Vytautas Nosevičiai, Daliutė ir Algis Kavaliauskai, Aušrinė Šėmienė, Vigmantas Balevičius, Vytautas Bukauskas, Toma Šimkutė ir Rūta Janėnaitė. Patys pažinę Suomiją geriau nei bet kas kitas, jie dalinasi įspūdžiais ir kelionių patarimais.

Bendriausius faktus apie šalį papildo pasakojimas apie jos gyventojus bei jų kasdienybę. Skaitytojai sužinos, kas traukia keliautojus sugrįžti į Suomiją ir ko ten laukti bei tikėtis. Kelionių vadovas papasakos apie Suomijos virtuvę, tradicinę suomišką pirtį, supažindins su pagrindiniais šalies miestais. Ne mažesnis dėmesys skiriamas ir kultūros fenomenams, tokiems kaip iš Suomijos kilę troliai mumiai. Skaitytojai čia ras puikių patarimų kaip leisti laisvalaikį – leistis į poliarines dykumas, o galbūt užsidėjus slides su vėjeliu nusileisti nuo vaizdingiausių Suomijos viršūnių?

Suomija – daugiau nei Kalėdų senelio rezidencijos vieta. Tai savitos kultūros kraštas, kuriame tikrai nebus nuobodu. Jei nedrąsu kitais metais atostogų krypčiai rinktis atšiaurią ir nepažintą Suomiją, perskaitykite knygą „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis". Šią šalį tiesiog įsimylėsite.

Daugiau naujų knygų