Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Negyvėlio ranka. David E. Hoffman

Warcross. Marie Lu

Warcross

Knyga, kurioje bus sunku atskirti tikrovę nuo virtualiosios realybės – „Warcross. Virtualiosios realybės žaidims". Warcross žaidimas užkariauja visą pasaulį, bet viena mergina prasiskverbia į pavojingas jo gelmes.

Milijonams kasdien prisijungiančių žaidėjų Warcross nėra vien tik žaidimas. Jiems tai – gyvenimo būdas. Ši manija prasidėjo prieš dešimt metų ir dabar žaidimas turi begalę gerbėjų visame pasaulyje. Kai kurie taip trokšta pabėgti nuo realybės, kiti - užsidirbti pinigų.

Emika žaidime medžioja tuos, kurie žaidžia nelegaliai. Tačiau išgyventi iš to sunku. Norėdama gauti pinigų susimokėti už nuomą, kartą ji surizikuoja. Įsibrauna į vienos merginos žaidimą ir pavagia jos taškus.

Persigandusi dėl to, ką padarė, Emika labiausiai tikisi, kad jos įsiveržimo nepastebės jaunas, bet jau nepadoriai turtingas žaidimo kūrėjas Hideo. Tačiau jis pastebi...

Įsitikinusi, kad bus suimta už įvykdytą nusikaltimą, Emika gerokai nustemba, kai sulaukia Hideo skambučio ir netikėto pasiūlymo. Jam reikia šnipo šių metų žaidimo turnyre, kad padėtų susekti kitą nelegalų žaidėją ir atskleistų saugumo problemas. Tokio pasiūlymo tiesiog neįmanoma atsisakyti. Emika išskrenda į Tokiją ir patenka į šlovės ir turtų pasaulį, apie kurį anksčiau tik svajojo. Be to, susitinka su gražuoliu Hideo...

Tačiau netrukus Emikos tyrimas atskleidžia žiaurų sąmokslą, kuris kelia grėsmę visai Warcross imperijai ir jai pačiai.

Knygoje „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas" autorė sukuria įtraukiantį ir jaudinantį pasaulį, kur tikrasis žaidimas prasideda tada, kai reikia pasirinkti, kuo gali pasitikėti.

Marie Lu (g. 1984 m.) – amerikiečių jaunimo rašytoja. Baigusi studijas Pietų Karolinos universitete dirbo meno vadove vaizdo žaidimų kompanijoje. Šiuo metu visą savo laiką skiria rašymui, o laisvalaikiu skaito, piešia, žaidžia žaidimus ir mėgsta kalbėtis su savimi. Gyvena Los Andžele su vyru ir trimis šunimis.

Rašytoja išgarsėjo pasaulyje sukūrusi trilogiją „Legendos" – „Legenda", „Šlovė", „Pergalė".

Daugiau naujų knygų