Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Pasidalykite žiniomis apie kino istoriją Pasvalio krašte

Naujienos

Svarbi informacija lankytojams

logo1Informuojame, kad biblioteka nuo balandžio 27 d. pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 val. iki 18 val. pradeda teikti knygų išdavimo paslaugą. Knygos bus išduodamos tik iš anksto jas užsisakius (el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , telefonais 8 (451) 34334, 8 603 18743, per internetinį katalogą http://www.psvb.lt:8880/index.jsp) ir su darbuotoju suderintu laiku.

Užsakytos knygos bus išduodamos bibliotekos I a. fojė. Vienu metu į biblioteką įleidžiamas 1 asmuo, dėvintis apsauginę kaukę, rekomenduojame mūvėti pirštines.

Prašome kitų lankytojų laukti lauke, laikantis saugaus 2 m atstumo.

 

Knygas prašome grąžinti pasinaudojant knygų grąžinimo dėže prie bibliotekos.

 

Apie kitas bibliotekos paslaugos informuosime atskirai.

 

Bibliotekoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakyme Nr.V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo" ir taip pat asmenims jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.).

 

Kilus klausimams, skambinkite tel. 8 (451) 34447, 34334

 

Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės jūsų supratingumo. Laukiame ateinant!