Naujienos

Kviečia „Skaitmeninė savaitė 2020“

Skaitmenine savaite 2020Kovo 23-29 d. Skaitmeninė savaitė 2020 kviečia visus interneto ir socialinių medijų vartotojus: „Mąstykime kritiškai!“. Mes prie šios savaitės prisijungiame su šūkiu Išmani biblioteka: erdvė augti ir kurti! ir siūlome stebėti Skaitmeninės savaitės renginius internete. Sekite nuorodas bibliotekos svetainėje ir Facebook! Šiuo metu Jus kviečiame:

prisiminti 12 kritinio mąstymo principų virtualioje erdvėje

atlikti testą „Ar mąstote kritiškai?“ 

sudalyvauti konkurse „Mano seneliai–influenceriai“ 

Peržiūrėti klipus ir išklausyti naudingus patarimus 

Peržiūrėti klipus ir išklausyti naudingus patarimus 

„Skaitmeninė savaitė“ (angl. ALL DIGITAL Week) yra kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, rengiama skaitmeninių kompetencijų centruose, bibliotekose, bendruomenių centruose, mokyklose ir kitose vietose visoje Europoje. Kiekvienais metais ši akcija paskatina mažiausiai 100 tūkst. europiečių atrasti technologijas bei jų kuriamą naudą. Daugiau informacijos apie visoje Europoje vykstančias veiklas ir renginius – www.alldigitalweek.eu.

 „Skaitmeninę savaitę“ Lietuvoje organizuoja projektas „Prisijungusi Lietuva“. Daugiau informacijos apie šios savaitės veiklas ir renginius rasite https://www.prisijungusi.lt/renginiai/skaitmenine-savaite-2020/