Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Projekto baigiamoji konferencija

Naujienos

Bendradarbiavimas su Pasvalio jaunimo darbo centru

savanorystePasvalio atviras jaunimo centras bendradarbiauja su Pasvalio jaunimo darbo centru populiarinant savanorystę tarp darbo ieškančių ir įgūdžius siekiančių patobulinti jaunuolių.  Jaunimo centro vyriausioji specialistė Akvilė Angelienė konsultuoja darbo ieškančius jaunuolius apie tai, kaip tapti savanoriais jaunimo centre, kad pasisemti patirties bei papildyti savo CV naudingais įgūdžiais iš tokių sričių kaip renginių organizavimas, informacinės technologijos, 3D modeliavimas, robotika. 

Į konsultancijos apie savanorystę Atvirame jaunimo centre darbo ieškančius jaunuolius suburia  Pasvalio jaunimo darbo centro specialistės Dalė Martinaitienė bei Gintarė Gikienė.  

Nuotraukose: akimirkos iš pokalbio apie savanorystę su Pasvalio jaunimo darbo centro lankytojais Atvirame jaunimo centre.

Norinčius savanoriauti jaunuolius kviečiame kreiptis tel. (8 451) 34 334; mob. tel. 8 622 38289, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.