Naujienos

Vaikų ir jaunimo stovyklos „Pažinkime vieni kitus“ dalyviai rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20200218 09594912020 m. vasario 18 d. rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė vaikų ir jaunimo stovyklos „Pažinkime vieni kitus“ dalyviai. Juos atlydėjo stovyklos vadovai Laura Misiukonienė ir Gintaras Kazilionis.

Svečiams buvo pristatytas rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, jo autentiški daiktai (rašomasis stalas, spausdinimo mašinėlė, pypkių kolekcija, aplankas su inicialais M. K. ir kt.) bei informacinis-edukacinis terminalas. Ekskursijos pabaigoje įsiamžinome bendroje nuotraukoje.

Norite ir Jūs apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje? Dėl laiko kviečiame susitarti telefonu (8 451) 34 319, el. paštu toma.mikalajunaite​@​psvb.lt, ateiti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

Norime informuoti, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Maloniai Jūsų laukiame!

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė