Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Liūdime netekę kolegės

Naujienos

Bibliotekoje svečiavosi stovyklos „Pažinkime vieni kitus 2019“ dalyviai ir Pasvalio rajono daugiafunkcių centrų vadovai

IMG 20191029 1030352019 m. spalio 29 d., antradienį, rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė stovyklos „Pažinkime vieni kitus 2019“ dalyviai iš Anykščių ir Pasvalio, juos lydėjo stovyklos koordinatorė Laura Misiukonienė taip pat apsilankė Pasvalio rajono daugiafunkcių centrų vadovai.

Svečiams buvo pristatytas rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, jo autentiški daiktai (rašomasis stalas, spausdinimo mašinėlė, pypkių kolekcija, aplankas su inicialais M. K. ir kt.), informacinis-edukacinis terminalas.

Bibliotekos Rankraštyne Pasvalio rajono daugiafunkcių centrų vadovai buvo supažindinti su skeneriu „Bookeye-3“, pagilino turimas žinias apie Pasvalio krašto kultūros paveldo elektroninę biblioteką „Pasvalia“ (http://www.pasvalia.lt/), kurioje kiekvienas gali rasti sau naudingos informacijos. Ekskursijos ir edukacinės pamokos pabaigoje įsiamžinome bendrose nuotraukose.

Norite ir Jūs apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje ar sužinoti, kaip veikia skeneris ir kur nukeliauja nuskenuoti dokumentai? Dėl laiko kviečiame susitarti telefonu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateiti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

Norime informuoti, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Maloniai Jūsų laukiame!

 

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė, nuotraukos vyr. bibliografės Almos Balčiūnienės

Nuotraukos