Naujienos

Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentų apsilankymas rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

IMG 20190516 1743132019 m. gegužės 16 d. Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams buvo pristatytas Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, rašytojo asmeniniai daiktai, informacinis-edukacinis terminalas. Gausus būrys marijampoliečių apsidžiaugė tiek daug sužinoję apie rašytoją Marių Katiliškį. Ekskursijos pabaigoje teisingai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti bibliotekos leidiniu ir suvenyrais: žurnalu „Šiaurietiški atsivėrimai", tušinukais, knygų skirtukais.

Norite ir Jūs daugiau sužinoti apie rašytoją Marių Katiliškį? Apsilankykite bibliotekoje esančiame Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

 

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos