Naujienos

Susitikimas su rašytoja Akvilina Cicėnaite

akvilina cicenaiteGegužės 3 d., penktadienį, 13 val. bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks susitikimas su Pasaulio lietuve – Australijoje gyvenančia rašytoja ir vertėja Akvilina Cicėnaite bei jos kūrybos pristatymas. Renginį remia Lietuvos kultūros taryba. 

Trumpai apie rašytoją:
Akvlina Cicėnaitė Charles gimė Vilniuje, baigė literatūros teorijos magistro studijas Vilniaus universitete ir religijų studijų doktorantūrą Velingtono Viktorijos universitete, dirbo reklamos ir komunikacijos srityse. Yra rašytoja, vertėja, šešių knygų autorė. Šiuo metu gyvena Sidnėjuje.
Jos romanas „Niujorko respublika“ laimėjo IBBY Lietuvos skyriaus premiją už geriausią realistinės prozos kūrinį ir leidyklos „Alma Littera“ 2014 metais skelbto Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso finalą, išrinktas į 2015 m. kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, pateko į Metų knygos penketuką.

2017 m. leidykloje „Alma Littera“ išleista pirmoji jos knyga suaugusiems – romanas „Tylos istorija“.


Rašytoja yra parašiusi knygų paaugliams: „Viskas apie mano šeimą“, „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ (įtrauktos į Metų knygos penketukus), „Kengūrų slėnio paslaptis“ ir „Raudonosios uolos prakeikimas“.