Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Nacionalinė bibliotekų savaitė „Tu esi biblioteka“

Naujienos

Svečiuose - vaikų rašytoja Ignė Zarambaitė

igne zarambaite mazasBiblioteka kviečia 1-4 klasių vaikus registruotis į susitikimą su rašytoja Igne Zarambaite bei rašytojos vedamas skudurinių žmogelių dirbtuves! Registruotis prašome tel. (8 451) 34334 (bibliotekos Vaikų erdvė). Renginys vyks balandžio 10 d., trečiadienį, 11.00 val. Interneto skaitykloje (2 a.)
Pirmoje susitikimo dalyje rašytoja pristatys savo knygas „Emilio laiškas“, „Skudurinukė“, „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Stebuklingi senelio batai“, atskleis jų herojų atsiradimo istorijas, papasakos apie lėlių kūrimą ir kitus savo pomėgius.
Antroje dalyje vyks kūrybinės dirbtuvėlės – susitikimo dalyviai kurs skudurinius žmogelius. Bus surengtas konkursas, kuriame vaikai galės laimėti knygą.
Renginio trukmė: 1,5–2 val.

Kviečiame susipažinti, paklausyti ir pabendrauti su vaikų širdis užkariavusia kūrėja!

Trumpai apie autorę:
Ignė Zarambaitė (g. 1988) – šilutiškė bibliotekininkė, kuri be įprastos gyvenimo kasdienybės dar yra pasinėrusi į kūrybos pasaulį. Ji kuria lėlės ir rašo gyvenimiškas istorijas vaikams. Į literatūrą įžengė 2015 m., kai antrajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse su pasaka „Emilio laiškas“ laimėjo geriausio metų debiuto nominaciją. 2016 m. pasirodė antroji autorės knyga „Skudurinukė“ (abi išleido labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“). 2017 m. trečioji – „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ (leidykla „Nieko rimto“). 2018 m. pabaigoje pasirodė ir ketvirtoji knyga.

Nuotraukos