Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / „Knygų kalėdoms“ – Seimo nario dovana

Naujienos

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mokiniai rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20190321 1119172019 m. kovo 21 d. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su pradinio ugdymo mokytoja metodininke Daiva Norvaišiene ir Joniškėlio miesto bibliotekos vedėja Rimute Namikiene apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Mokiniams buvo pristatytas Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, asmeniniai rašytojo daiktai. Mokiniai atidžiai apžiūrinėjo spausdinimo mašinėlę „Olympia“ SM9, odinį aplankalą su inicialais M. K., pypkių kolekciją, naujausią muziejinės vertės eksponatą – paties rašytojo išsidrožtą lazdą. Informaciniame-edukaciniame terminale moksleiviai išbandė keletą žaidimų.

Apsilankykite Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje ir Jūs! Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai yra nemokami. Dėl laiko susitarti kviečiame paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius), atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7), galite kreiptis el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Maloniai laukiame!

 

Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos