Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Andrius Tapinas pristato "Maro dieną"

Naujienos

Pajiešmenių skaitytojų klubas „Atviras visiems“ Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20190319 1439182019 m. kovo 19 d. rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė Pajiešmenių skaitytojų klubas „Atviras visiems“. Skaitytojų klubo nariai susipažino su M. Katiliškio gyvenimo ir kūrybos keliu, muziejinės vertės rašytojo asmeniniais daiktais ir informaciniu-edukaciniu terminalu.

Guvūs klubo nariai uoliai atsakinėjo į užduotus klausimus apie rašytoją M. Katiliškį. Teisingai į klausimus atsakiusieji buvo apdovanoti tušinukais, atšvaitais-apyrankėmis ir raktų pakabukais su bibliotekos simbolika. Jiems taip pat buvo pristatyta Pasvalio krašto e. biblioteka PASVALIA (http://www.pasvalia.lt/), kuri šiemet švenčia 10 metų sukaktį. Kiekvienam klubo nariui padovanota po lankstinuką, pristatantį šią e. biblioteką.

Nelikome ir mes, biblioteka, be dovanų. Šaunieji Pajiešmenių skaitytojų klubo „Atviras visiems“ nariai padovanojo mums pavasarinių vitaminų – obuolių. Nuoširdžiai dėkojame!

Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai M. Katiliškio atminimo kambaryje yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

 

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos