Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / „Kaimyniškas pokalbis“ su filosofu Algiu Mickūnu

Naujienos

Pokalbis su bibliotekos direktore, LSVBA prezidente Danguole Abazoriuviene

Danguole Abazoriuviene transliacija is VilniausLapkričio 20 d., antradienį, 14.00 val. bibliotekoje (2 a.) vyks tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos studijos Vilniuje: pokalbis su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktore ir Lietuvos viešųjų savivaldybių bibliotekų asociacijos prezidente Danguole Abazoriuviene apie tarptautinį dialogą tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių.

Bus kalbama apie Asociacijos projektą „Bibliotekų tvarumui: tarptautiniai tarpinstituciniai dialogai tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių" , kurį įgyvendinant 2018 m. spalį Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovai lankė bibliotekas įvairiuose Graikijos miestuose, o taip pat ir Atėnuos, kurie 2018 metais paskelbti pasaulio knygų sostine. Vizito metu susitiko ne tik su bibliotekų darbuotojais ir jų partneriais, bet ir su Graikijos bibliotekininkų ir informacijos mokslininkų asociacijos prezidente Aleksandra Papazoglou ir taryba, kartu su jais dalyvavo konferencijoje, kurios metu diskutavo visiems aktualiais klausimais, pristatė savo veiklas, dalinosi Lietuvos bibliotekų patirtimi.

Kviečiame stebėti! Transliacija vyks Youtube kanalu https://www.youtube.com/watch?v=_Srdptescdg Transliacijos metu bus galima pateikti klausimus internetu: klausimas.lnb.lt