Naujausios knygos

Barakuda. Donata Kontenienė

2020 11 13

Trečioji erotinių meilės romanų autorės Donatos Kontenienės knyga Barakuda nukels į svajonių gyvenimą, kurio Viktorija siekė taip ilgai, kad tikėjimo meile, rodos, nebeliko. Tačiau ar tikrai?

Sunkią vaikystę išgyvenusi Viktorija tikisi ne veltui – gyvenimas turi jai pasiūlyti kai ką gero! Kai sutinka Borisą – pagyvenusį, tačiau labai turtingą verslininką, be tėvų meilės augusi ir dėl išlikimo kovojusi mergina supranta, kad jos gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti. Boriso dėmesys ir susižavėjimas užliūliuoja Viktoriją – prabangios dovanos, gyvenimas be rūpesčių... Kam galėtų nepatikti? Kas tai patyręs norėtų grįžti į nykų skurdą? Tačiau gyvenime neįmanoma gauti visko. Viktorija nejaučia meilės ir ją dažnai užvaldo apatija. Vis dėlto ji tikslą – kad Boriso gyvenimas taptų jos gyvenimu, jai reikia vestuvinio žiedo.

Kai po Viktorijos kojomis pasipainioja Žanas, viskas tampa sudėtinga. Žanas – seksualus ir paslaptingas. Jis pasamdytas prižiūrėti Viktoriją ir ją saugoti nuo paklydimų. Negana to – jis išdidus ir nelabai paiso Viktorijos kaprizų, nuotaikų ir įgeidžių. Nuolatinės provokacijos tampa savotišku žaidimu ir Viktorija nejučia pagauna save vis dažniau mąstanti apie Žaną. Tokių jausmų Viktorija dar nėra jautusi, kur dingo jos pragmatiškoji vidinė materialistė?

Tačiau šis žaidimas Viktorijai neatrodo sąžiningas, nes jos laukia sunkus sprendimas. Ką rinktis – meilę ar pinigus?

Romanas „Barakuda“ – tai trečioji rašytojos Donatos Kontenienės knyga. Pirmosios jos knygos „Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?“ ir „Septynetas. Amžinai tavo“ buvo lyginamos su pasauliniu bestseleriu „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir pakerėjo erotinių meilės romanų gerbėjus. Knygoje „Barakuda“ autorė šiek tiek daugiau dėmesio skiria jausmams, tačiau erotikos čia taip pat netrūks.