Naujiena

Susipažinkite: bibliotekos e.skautas Haris

2021 02 25

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų erdvės skaitytojas Haris Luzanovas pelnė bibliotekos e.skauto titulą. E.skautas - tai vaikas ar paauglys, kuris pamoko ir padeda vyresnio amžiaus žmonėms naudotis išmaniaisiais telefonais, susikurti ir tvarkyti paskyras Facebook, Youtube, Instagram ir kitose populiariose socialinėse medijose.

Haris padeda įvaldyti išmaniąsias komunikacijos technologijas savo šeimos nariams, o Vaikų erdvės bibliotekininkams - rengti smagias veiklas virtualioje erdvėje. Haris taip pat yra vienas daugiausiai skaitančių Vaikų erdvės skaitytojų. Jis rašo eiles ir savo kūryba dalijasi Vaikų erdvės virtualioje svetainėje. Neseniai Haris įsitraukė į bibliotekos lėlių teatro studijos „Kaukutis“ veiklą - suvaidino šios studijos naujausiame karantino spektaklyje „Skudurinukų viešnagė pas Kaukutį“.

Šiandien Haris visiems primena, kad sėdint prie ekranų reikia daryti judrias pertraukėles ir kviečia drauge padaryti penkių minučių mankštą. Apšilimas, šuoliukai, atsilenkimai, atsispaudimai - kasdienė mankšta kiekvienam. Ačiū Hariui už savo savo klipo pasidalinimą virtualioje bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje!

Norite tapti e.skautu ir Jūs? Kreipkitės į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų erdvę!

Bibliotekos Vaikų erdvės informacija