Naujiena

Profesoriaus Algio Mickūno filosofijos centro konkurso „Laimingas žmogus“ darbų paroda

2023 03 30

Kviečiame aplankyti bibliotekos Krašto galerijoje (II a.) veikiančią Profesoriaus Algio Mickūno filosofijos centro konkurso „Laimingas žmogus“ darbų parodą.

„Jaunuolių darbai nenusileidžia akademiniams pranešimams, nagrinėja tokias pačias svarbias temas, užduoda gilius klausimus“, – taip apie Pasvalio rajono mokinių ir studentų darbus kalbėjo komisijos nariai – vienas žymiausių lietuvių filosofų pasaulyje Algis Mickūnas ir jo mokinys bei kolega Žilvinas Svigaris.

„Laimingas žmogus“ – antrasis filosofijos konkursas Pasvalyje. Apie tai, kas yra laimė, esė, eilėraščiais, piešiniais bei fotografijomis svarstė dvidešimt du jaunuoliai. Susitikę su mąstytojais, dalijosi mintimis. Ar gali būti laimingas, net jei patiri nelaimes? Kodėl vaikystėje buvau laimingesnis? Kas man yra tikra laimė ir kaip būti atspariam netikrai?

Parodoje eksponuojami darbai – spinduliuoja šviesą bei priverčia net darganotą dieną išspausti, kad ir nedidelę, bet tikrą šypseną.

Džiaugiamės šia gilia, prasminga paroda. Tikimės, kad autorių išsakyti žodžiai, užfiksuotos akimirkos palies ir Jūsų – aplankiusiųjų – parodą, širdis bei leis susimąstyti.