Naujiena

Penktadienio popietė su Tik Tok žvaigžde Tomu Dževečka

2021 03 18

Tomas Dževečka – meniškos, jautrios sielos abiturientas, augęs Nairiuose. Jis kuria trumpametražius filmukus, kuriuos skelbia socialiniame tinkle „TikTok“. Šis laisvalaikio praleidimo būdas per porą metų tapo virusu, nuo kurio negali pasveikti, ir „užkrėtė“ jau šimtą tūkstančių žmonių...

„TikTok“ – kinų 2017-aisiais į virtualiąją rinką paleistas socialinis tinklas, kuriame dalijamasi 3–60 sekundžių trukmės vaizdo įrašais, daugiausia muzikiniais. „TikTok“ ypač populiarus tarp vaikų, paauglių.

Tomas pirmuosius trumpametražius vaizdo įrašus pradėjo kurti būdamas penkiolikos. Virtualios kūrybos kelias nebuvo tolygus ir ramus: „Buvo toks periodas, kai ištryniau visus vaizdo įrašus ir nebenorėjau nieko.“

 „TikTok“ – vieta, kur bet kada gali lengvai išpopuliarėti, sakė Tomas, bet viso to kaina – didelė. Komentarų mokykloje, gatvėje dabar nebesulaukiu. Visi jau mane kaip ir žino. Kas mane pažįsta, žino, kad mokyklą nelabai mėgstu ir nejaukiai ten jaučiuosi. Kai pirmąsyk atėjau į gimnaziją, prisiminimai – ne patys gražiausi mano gyvenime. Girdėjau daug visko. O tiek daug girdėti nenorėjau. Bet dabar viskas aprimo.

Šią dieną vaikinas svajoja apie skaičiukus ir buhalteriją. Linkime Tomui sėkmingai išlaikyti abitūros egzaminus ir siekti savo tikslų, o tą jis puikiai moka. Iš tokio psichologiškai stipraus jaunuolio mes visi turėtume tik pasimokyti.

Pasvalio AJC, Tau, Tomai, linki kuo didžiausios sėkmės!