Naujiena

Muzikiniai skaitymai Bernardui Brazdžioniui „Negalima su vėjais nedainuoti“

2022 08 08

Kviečiame pasižymėti rugpjūčio 18-osios vakarą ir atvykti prie poetiškosios Lėvens bei Svalios upių santakos! Rengsime jau tradiciniais tapusius skaitymus, skirtus Bernardui Brazdžioniui. Šią vasarą juose skambės muzika ir dainomis virtusios poeto eilės!
Muzikiniai skaitymai Bernardui Brazdžioniui „Negalima su vėjais nedainuoti“ vyks rugpjūčio 18 dieną, ketvirtadienį, 17.30 valandą. Susitiksime prie Bernardo Brazdžionio paminklo (Pasvalys, Nepriklausomybės g. 3).
Dalyvauja Pačeriaukštės kultūros namų moterų duetas (Vilita Vasiliauskienė ir Audronė Jovaišienė), režisierius Sigitas Paliulis, muzikuojanti šeima Marija Kacilevičiūtė bei Virginijus Kacilevičius ir dainuojanti literatė Vaida Bubrevičiūtė.
Bernardo Brazdžionio eilės ypač dainingos. Tarsi Stebeikėliuose gimęs poetas (1907–2002) ragintų žodžius niūniuoti drauge...
Rugpjūčio pavakarę tradiciškai kviečiame į kitokius skaitymus. Žymų savo krašto kūrėją prisiminsime ir dainoje, įkvėpti jo paties žodžių: „Negalima su vėjais nedainuoti“.