Naujiena

Kviečiame į „EBSCO Publishing“ duomenų bazės nuotolinius mokymus gegužės mėnesį

2024 04 29

Kviečiame į EBSCO duomenų bazės mokymus gegužės mėnesį. Mokymai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

Išnaudokite visas EBSCOhost ribotuvų, plėtinių ir filtrų galimybes
Gegužės 7 d., 13:00 (45 minutės) | Registruotis
Ribotuvai, plėtikliai ir specialūs filtrai leidžia sutelkti paiešką į svarbiausią jums reikiamą informaciją. Po šios sesijos geriau žinosite apie galimas parinktis, kurios leis geriau valdyti paieškos strategiją.

EBSCOhost NAUJA versija!
Gegužės 8 d., 11:00 (60 minučių) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime naują EBSCOhost platformos sąsają, leidžiančią ieškoti prenumeruojamose EBSCO duomenų bazėse. EBSCOhost naudotojų patirties komanda daugelį metų stebėjo studentus ir iššūkius, su kuriais jie susiduria naudodamiesi bibliotekos sąsajomis. Rezultatas – nauja EBSCOhost sąsaja, atitinkanti nuolat kintančius vartotojų lūkesčius. Prisijunkite prie sesijos, jei smalsu, kaip atrodo atnaujinta platformos versija.

Kaip naudoti EBSCOhost kuriant akademinių leidinių bibliografiją ir citatas?
Gegužės 15 d., 11:30 (25 minutės) | Registruotis
Užsiregistruokite į mokymus ir išmokite lengvai sukurti bibliografiją ir citatas ieškant EBSCO duomenų bazėse. Parodysime, kaip naudotis citavimo ir eksportavimo funkcijomis, kurios leidžia greitai sukurti kelių dažniausiai naudojamų formatų bibliografijas. Parodysime, kodėl verta naudoti bibliografijos tvarkykles, tokias kaip Zotero ar Mendeley.

PICO modelis. Kaip užduoti gerą klinikinį klausimą atliekant 7 paprastus veiksmus
Gegužės 16 d., 13:00 (60 minučių) | Registruotis
Norėdami gauti konkrečius paieškos rezultatus, turime užduoti tinkamą klausimą. Tačiau kaip teisingai suformuluoti klinikinius klausimus? Scott Richardson ateina mums į pagalbą ir pristatys PICO modelį. Mokymų metu apžvelgsime šią paieškos strategiją naudodami CINAHL Ultimate duomenų bazėje esančius šaltinius.

EBSCOhost Passport – naršyklės plėtinys, skirtas lengvai prisijungti prie bibliotekos išteklių
Gegužės 21 d., 11:00 (30 minučių) | Registruotis
EBSCOhost Passport yra naršyklės plėtinys, skirtas akademiniams tyrimams, mažinantis atotrūkį tarp bibliotekų ir žiniatinklio. EBSCOhost Passport nuskaito svetainėje DOI ir patikrina, ar vartotojas turi prieigą prie straipsnio vienoje iš prenumeruojamų EBSCOhost duomenų bazių, per prenumeruojamą žurnalą leidėjo svetainėje arba per atvirą prieigą. Prisijunkite prie internetinio seminaro ir sužinokite daugiau.