Naujiena

Kviečiame į EBSCO nuotolinių mokymų ciklą

2021 01 20

EBSCOhost duomenų bazė kviečia prisijungti prie virtualių mokymų ir internetinių seminarų. Seminarai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

Kaip skaityti el. knygas EBSCOhost

Praktiniuose mokymuose sužinosite, kaip naudotis EBSCO duomenų bazės el. knygomis internete, kaip atsisiųsti visą elektroninę knygą ir atskirus skyrius, kaip naudotis elektroninėmis knygomis išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir skaitytuvuose.

Data: sausio 19 d.

Laikas: 11.30 val.

REGISTRUOTIS čia.

EBSCO duomenų bazės, prieinamos per nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje

Sesijos metu bus apžvelgtos EBSCO duomenų bazės, prieinamos institucijoms pagal nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje. Vartotojai turi prieigą prie EBSCO Open Dissertations – tarptautinės diplominių darbų ir disertacijų duomenų bazės ir daugybės kitų mokslinių duomenų bazių. Iš dalies į paketą įtrauktos Academic Search Complete ir Business Source Complete duomenų bazės yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje.

Data: sausio 20 d.

Laikas: 11.30 val.

REGISTRUOTIS čia.

Internetinis seminaras Tebūnie tai jūsų geriausia valanda kartu su John Baldoni (John Baldoni – lyderystės treneris ir švietėjas, parašęs trylika knygų apie lyderystę, kurias išleido Amerikos vadybos asociacijos ir McGraw Hill leidyklos)

Data: sausio 21 d.

Laikas: 18 val.

REGISTRUOTIS čiahttps://more.ebsco.com/Finest-Hour-Reg-LP.html

Prisijungimas nutolusiems vartotojams adresu: http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=cpid&custid=ns193079

Jeigu dar neturite slaptažodžio, kreipkitės el. paštu  dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.