Naujiena

Dioramų konkursas vaikams!

2021 04 19

Kviečiame vaikus kartu su mamomis, tėčiais ir seneliais skaityti knygas ir pagal vieną labiausiai patikusį epizodą sukurti dioramą – dėžutę su atgyjančiu miniatiūriniu pasauliu.
Dioramai sukurti galite pasitelkti įvairiausių priemonių – objektų, rastų gamtoje, smulkių užsigulėjusių daikčiukų namuose ar karpinių iš popieriaus, kurie dėžutėje atgis ir sukurs literatūrinę sceną. Laisvė fantazijai ir kūrybai! Kaip sukurti dioramą, galite pamatyti šiame vaizdo įraše (anglų kalba):
Dioramų konkursą rengia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi. Jūsų dioramų nuotraukų su trumpu aprašymu organizatoriai lauks el. p. iki balandžio 30 d.
Siųsdami nepamirškite prisistatyti (nurodykite savo vardą, amžių) ir trumpai parašykite, kokią sceną iš kokios knygos atkūrėte.
Konkurso nugalėtojai bus renkami specialistų komisijos ir paskelbti gegužės 7 d. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais – knygomis.
Siųsdami nuotraukas dalyviai sutinka, kad jos bus publikuojamos Nacionalinės bibliotekos ir IBBY Lietuvos skyriaus internetinėse svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose.