Naujiena

Biblioteka kviečia į Pasvalio šventės renginius!

2022 06 22

Kviečiame užsukti, pamatyti, šį tą sužinoti ir kartu švęsti Pasvalio 525-ąjį gimtadienį! Mums šis miesto jubiliejus ypatingas. Kartu švenčiame ir bibliotekos 85-metį!
23 dieną, 16 valandą, Pasvalio krašto muziejuje, – teatralizuotas pasakojimas „Susipažinkim – Tiesos rašytojas“ (rež. Ramunė Uždavinienė). Drauge su Gintaro Kutkausko teatru pristatysime šventės teatrinį akcentą. Šįmet iš arčiau pažvelgėme į kraštiečio rašytojo Jono Mikelinsko gyvenimą ir kūrybą, minėdami 100-ąsias jo gimimo metines. Kviečiame pamatyti! https://fb.me/e/1KuB2E77M
Taip pat bus eksponuojama rašytojo sukakčiai skirta kilnojamoji paroda „...mano gimtinė yra tik pasaulio pati pradžia“.
Joninių dienos vakarą (24 d., 21 val.) susitikime apsupti baltos vilties ir taikos spalvos! Bibliotekininkai jungsis į tradicine jau tapusią Baltąją vakarienę.
Pagrindinę šventės dieną, šeštadienį, nuo 11 iki 14 valandos, lauksime Jūsų bibliotekos palapinėje! Pasitinkame su šūkiu „Biblioteka relaksuoja: knygų, muzikos ir kvapų erdvė“! Pristatysime šaunias bibliotekos naujienas!
Kviesime turiningai pasivaikščioti žaidime „(Ne)pėsčias Pasvalys“. Biblioteka paruošė „Kultūros taką“! Bus ir kvapų, ir muzikos, skaitinių, ir prizų... Visko neišduosime, smagiausia pamatyti ir patirti patiems!
https://facebook.com/events/s/didysis-zaidimas-sventes-lanky/1402935740206480/
O vakare, 19.30 val., rikiuosimės prie Šilo ežerėlio. Dalyvausime eisenoje „Vilties kelias...“ Susimojuokime pakeliui į miesto centrą!
Šioje miesto šventėje pinsis naujovės bei tradicijos. O širdyse augs viltis dėl ateities. Tad kviečiame pasimėgauti šiuo savo miestui svarbiu savaitgaliu ir pasisemti kiek galima daugiau gražių įspūdžių! Iki susitikimų!
Prisiminimas iš 2015 m. Pasvalio šventės.