Naujiena

Bibliotekos komanda apdovanota Nacionalinės Saugesnio interneto viktorinos prizu!

2021 02 12

Baigėsi Nacionalinė saugesnio interneto viktorina, vykusi per Saugesnio interneto savaitę (vasario 8-13 d.). Viktoriną organizavo projekto „Prisijungusi Lietuva“  įgyvendintojai, buvo kviečiami dalyvauti 4-6 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. 

Viktorinoje sudalyvavo 391 komanda, tarp jų – ir Pasvalio bibliotekos lėlių teatro studijos „Kaukutis“ aktorių komanda su vadove Vaikų erdvės bibliotekininke Lijana Markevičiene. Saugesnio interneto savaitės metu vaikai stebėjo edukacines pamokėles, kuriose Draugiško interneto meškiukas bendravo tiek su vaikais, tiek su ekspertais apie tai, kaip internete būti saugesniems. Išklausę pamokėlių, komandos nariai jau buvo pasiruošę atsakyti į viktorinos klausimus!

Viktorina vyko keturias dienas, kiekvieną dieną vis po naują turą: vasario 9 d. I turas vadinosi „Internetiniai žaidimai“, vasario 9 d. II turas – „Asmeninė informacija internete“, vasario 10 d. III turas – „Žalingas turinys internete“ ir vasario 11 d. paskutinis IV turas – „Internetiniai draugai“.

„Kaukučio“ komanda pasirodė šauniai: atsakydami į keturių turų klausimus padarė tik 1 klaidą!  Viktorinos organizatoriai įvertinę dalyvavusias komandas, dešimčiai geriausių padovanojo po droną.  „Kaukutis“ užėmė antrąją vietą, kaip ir dar 17 komandų iš Lietuvos. Burtų keliu traukiant antros vietos laimėtojus  „Kaukučiui“ atiteko viktorinos prizas! Sveikiname laimėtojus ir linkime smagių įspūdžių skraidinant droną!

Vaikų erdvės informacija

#SID2021

#SaugusInternete