Kas vyko

Prieškario metų Pasvalio savanorių ugniagesių komandos viršininko, išeivio Kazio Balčiūno (1905–1992) skaitmeninis nuotraukų ir dokumentų archyvas e. bibliotekoje „Pasvalia“

2021 04 26

Pasvalio krašto kultūros paveldo e. biblioteka PASVALIA (http://www.pasvalia.lt/) pasipildė naujomis skaitmeninėmis fotografijomis ir dokumentais.
*
Pasvalio mieste gyvenanti Regina Samuolienė bibliotekai padovanojo gausų fotografijų ir dokumentų archyvą. Didelę dalį archyvo sudaro R. Samuolienės tėvo, prieškario metų Pasvalio savanorių ugniagesių komandos viršininko, išeivio Kazio Balčiūno (1905–1992) fotografijos ir dokumentai.
R. Samuolienė suteikė leidimą visus dokumentus viešinti e. bibliotekoje „Pasvalia“. Mums labai džiugu atverti Jums, mieli e. bibliotekos lankytojai, dar vieną archyvą.
*
Visas nuotraukas ir dokumentus rasite adresu: http://www.pasvalia.lt/dokumentai?q=Samuolien%C4%97s
*
Nuoširdžiai dėkojame pasvalietei Reginai Samuolienei ne tik už padovanotą archyvą, bet ir už širdies šilumą, šypseną ir gerumą.
*
Turite ir Jūs Pasvalio kraštą menančių senųjų fotografijų, dokumentų? Mielai kviečiame kreiptis el. paštu:
Juk dalydamiesi turimais dokumentais, nuotraukomis, prisiminimais galime išsaugoti krašto kultūros paveldą ateinančioms kartoms!
*
*
Parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė