Kas vyko

„Kvapų ir ramybės mokykla“ baigiamasis renginys

2022 12 23

Metai beveik baigiasi... Tad džiaugiamės tuo, ką nuveikėme! Vakar bibliotekoje vyko projekto „Kvapų ir ramybės mokykla“ baigiamasis renginys. Savo partneriams ir bičiuliams pristatėme bei kvietėme gyvai dalyvauti užsiėmimuose, kuriuos lankė daugybė jaunuolių iš Pasvalio rajono ir ne tik.
*
Visus metus su jaunuoliais relaksavome naujai įrengtame multisensoriniame Kvapų ir ramybės kambaryje (šiandien jis kvepia Kalėdomis!), gaminome muiliukus, lūpų balzamus, vonios burbulus, kepėme kvapnius pyragus, susitikome su aromaterapijos žinovais.
Partnerius taip pat kvietėme padainuoti Garso ir vaizdo įrašų studijojoje, pasvajoti Mariaus Katiliškio kambaryje, pasivaikščioti, išbandyti žaidimus jaunimo erdvėse, dalyvauti edukacijoje „Šviesos GRAFFITI“ su Dainiumi Vareika.
*
Tyrinėti pojūčius ir pažinti save. Leisti sau atsipalaiduoti. Stiprinti savo psichologinę sveikatą. Rasti veiklų, kuriuos teiktų ramybę. Būtent to visus šiuos metus siekėme ir stengsimės toliau!
*
Partnerius Atviro jaunimo centro erdvėje pasitiko vyriausioji specialistė Gintarė Gikienė. Direktorė Danguolė Abazoriuvienė ir kultūrinės veiklos vyriausioji vadybininkė Edita Jareckaitė pristatė projekto veiklas. „Jei nebūtų partnerių, nebūtų ir projektų“, – dėkojo ji.
*
O Atviram jaunimo centrui – jau 5 metai! 2018 m. sausio 1 dieną su Viktorija Gaspariūnaite (šiandien „Socialinės iniciatyvos“ vadovė) sumanėme šaunų eksperimentą – naują jaunimo erdvę bibliotekoje.
*
Tiesa, dirbtuvės vakar vyko nuo pat ryto. Petro Vileišio gimnazijos gimnazistės ir jas atlydėjusi technologijų mokytoja Nida Sakalauskienė virė spanguolių kisielių ir kepė kūčiukus. Ruošėmės didžiausioms metų šventėms...
*
Linkime ir Jums gardžių kvapų, skanių pyragų bei džiugios širdies!
*
Projektą „Kvapų ir ramybės mokykla“ pilnai finansuoja Jaunimo reikalų agentūra.