Kas vyko

Kūrybinio konkurso „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“ baigiamasis renginys Vaškuose

2021 06 25

Birželio 4 d. Vaškų Vandos Zaborskaitės bibliotekoje vyko 2020 metų moksleivių  kūrybinio konkurso „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“ baigiamasis renginys. Praėjusių metų konkurse dalyvavo 14 moksleivių iš trijų Panevėžio apskrities gimnazijų. Jie pristatė13 kūrybinių  darbų.

Vertinimo komisija išrinko 3 geriausius darbus ir skyrė 3 pirmąsias vietas: Vestinai Karaliūtei už rašinį „Lyrinio subjekto išgyvenimai Mačernio sonetuose“, Augustinai Binkytei už rašinį „Šiuolaikinio žmogaus jausena tikėjimo akivaizdoje“ (Biržų „Saulės“ gimnazija), Gabijai Lunskytei (Panevėžio 5-oji  gimnazija) už piešinius „Pasakiška viltis žlungančiame pasaulyje“ (Panevėžio 5-oji gimnazija). Tajus Magyla (Panevėžio „Minties“ gimnazija)  apdovanotas komisijos nario Virginijaus Gasiliūno prizu už darbą „V. Mykolaičio –Putino eilėraščio „Romansas“ pilkoji istorija“.

Dar trijų darbų autoriai – Rugilė Šataitė, Radvilė Grigaitė (Biržų „Saulės“ gimnazija), Gabija Lunskytė apdovanoti vertinimo komisijos narės Audronės Svėrienės paskatinamaisiais prizais. Padėkos raštais ir dovanėlėmis pažymėtas ir visų mokytojų darbas, nes būtent mokytojas yra tas žmogus, kuris pastebi moksleivio kūrybiškumą, pakviečia jį dalyvauti konkurse, suteikia pasitikėjimo ir drąsos.

Siūlome susipažinti su 2020 m. Konkurso  „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“ laureatų darbais. Šiems darbams buvo skirtos trys pirmosios vietos.

Augustinos Binkytės (Biržų Saulės gimnazija) darbas.

Gabijos Lunskytės (Panevėžio 5-oji gimnazija) darbas.

Vestinos Karaliūtės (Biržų Saulės gimnazija) darbas.

Vaškų Vandos Zaborskaitės bibliotekos vyr. bibliotekininkės Aldonos Oniūnienės informacija