Kas vyko

Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Kalėdų belaukiant...“

2022 12 16

Gruodžio 6–16 d. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų erdvė kvietė 4–10 metų amžiaus vaikus į kūrybines dirbtuvėles „Kalėdų belaukiant...“

Džiaugiamės, kad ši kalėdinė edukacija sulaukė nemažo susidomėjimo. Kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavo Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitė“ priešmokyklinukai, Pasvalio r. Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“ mokiniai. Taip pat Pasvalio vaikų dienos centro „Debesų kiemas“ vaikai, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 2 klasės mokiniai, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus šešiamečiai ir 2–3 klasės mokiniai.

Edukacijos metu Vaikų erdvės darbuotojos svečiams pristatė kalėdines knygeles, skaitė įdomiausias jų ištraukas. Taip pat supažindino vaikus su eglutės puošimo ir kalėdinių žaisliukų atsiradimo istorija. Jie sužinojo – kodėl puošiama eglutė, kaip gimė ši tradicija, koks kraštas laikomas kalėdinės eglutės tėvyne, kada puošti Kalėdų eglutę, kada ir kaip kalėdinė eglutė pradėta puošti Lietuvoje. Padedant darbuotojų ir atlydėjusių mokytojų, dalyviai sukūrė kalėdinius žaisliukus ir ieškojo paslėpto lobio.

Už bendradarbiavimą ir įsitraukimą į kūrybinį procesą dėkojame vaikus į dirbtuvėles atlydėjusioms mokytojoms ir kitoms darbuotojoms. Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų naujose edukacijose.