Kas vyko

Kosminiai skaitymai ir raketų dirbtuvės

2021 04 13

Balandžio 12 d., Kosmonautikos ir aviacijos dieną, bibliotekos skudurinukė katė Felicija Zoom platformoje susitiko su užimtumo centro „Viltis“ lankytojais pakalbėti apie dangaus ir kosmoso paslaptys.

Susitikime dalyvavusios Vaikų erdvės bibliotekininkės Dalia ir Rasa pristatė dvi puikias bibliotekoje esančias pažintines knygas: „Kelionė po naktinį dangų“ ir „Kosmosas: Saulės sistemos planetos ir jų palydovai“. Bibliotekininkės uždavė įvairių klausimų apie kosmosą: iš ko padarytas Mėnulis? Kas yra šokantis dangus? Kur galima pamatyti šiaurės pašvaistę? Kas yra planetos Veneros sesuo? Jei nežinote atsakymo į kokį nors klausimą, tada Jums verta pasiimti iš bibliotekos knygas apie kosmosą ir jas paskaityti!

Paskaitę knygas ir atsakę į klausimus, visi drauge gaminosi raketas. Jas taip pat galite pasigaminti ir Jūs, pasižiūrėję bibliotekos filmuką iš kosminių skaitymų:

Bibliotekos Vaikų erdvėje rengiami virtualūs skaitymai vaikams įvairiomis temomis. Skaitymai skirti darželių ir pradinių klasių grupėms. Registruokitės tel.  8 659 06305. Laukiame Jūsų!