Įvykis

„Visažinis mentorius mokymuisi ir asmeniniam gyvenimui: kaip įvaldyti ChatGPT?“

2023 11 15

Lapkričio 15 d. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Žaliojoje erdvėje įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo dirbtinio intelekto specialistas iš „Why AI“ ir viešųjų ryšių agentūros „PurMedium“ įkūrėjas vizionierius Rokas Stankevičius.

Rokas Stankevičius, iš pradžių pradėjęs savo kelią viešųjų ryšių srityje, greitai įžvelgė transformuojančią dirbtinio intelekto įtaką įprastoms gyvenimo ir darbo sferoms. Pripažindamas dirbtinį intelektą kaip efektyvumo katalizatorių, jis paaiškino, kaip įmonės gali panaudoti pažangiausius technologinius sprendimus, kad supaprastintų savo kasdienes operacijas.

Pranešimo tema: „Visažinis mentorius mokymuisi ir asmeniniam gyvenimui: kaip įvaldyti ChatGPT?“. DI įrankių svarba prilygsta interneto atsiradimui, todėl ilgainiui laimės tie, kurie gebės pirmieji išnaudoti šios technologijos galimybes. Pirmą kartą istorijoje besimokantieji dabar turi virtualų visažinį kolegą, suteikiantį platformą pagalbai ir diskusijoms svarbiais klausimais.

Pristatymas kruopščiai apibendrino istorinę trajektoriją, veiklos sistemą ir didžiulį potencialą, būdingą „ChatGPT“ ir DI švietimo srityje. Pranešėjas, demonstruodamas praktinį pritaikymą, paaiškino, kaip šis įrankis gali būti naudojamas informacijos paieškai, analizei ir asmeninio produktyvumo didinimui, naudojant tinkamą užklausų formulavimą. Seminaras pasitarnavo kaip išbandymo vieta, siūlanti tiesioginę patirtį praktiškai išbandant „ChatGPT“ įrankio veiksmingumą.

Iš esmės susitikimas pabrėžė esminį DI vaidmenį formuojant ateitį, o tie, kurie aktyviai integruoja šią technologiją, buvo pažangos avangardai.

Po mintis verčiančios paskaitos jaunieji entuziastai nukeliavo į Atvirąjį jaunimo centrą, nerūpestingai nuklysdami į Kvapų ir ramybės kambarį, kur aromatų entuziastai marinavosi kvapnioje ramybės simfonijoje, užkliuvo už bibliotekos stalo žaidimų lobyno, įžiebusio žaismingą protų ir strategijos karą.

------------------------------------------------------------------------------

Europos solidarumo korpuso projektas „SprendIMAM“.

Finansuoja Europos sąjunga