Įvykis

Susitikimas su Titu ir Benu

2023 05 12

Mums buvo išties malonu susitikti su „X Faktoriaus“  trečiosios vietos laimėtojais Titu ir Benu bei jų geru draugu – gitaristu Džiugu. Šie gabūs jaunuoliai yra pusbroliai ir savo muzikinį kelią pradėjo nuo vaikystės, paskui sudarė neįtikėtiną dainavimo duetą ir tiesioginiame eteryje suvirpino ne tik gimtojo Panevėžio, bet ir visos Lietuvos gyventojų širdis.

Klausimų ir atsakymų sesijos metu galėjome daugiau sužinoti apie jų patirtį „X Faktoriuje“ ir net laiką dalyvaujant „Pabandom iš naujo!“ nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Jie papasakojo apie savo aistrą muzikai ir apie tai, kaip jų duetas susikūrė, kokių kuriozinių situacijų per pasirodymus pasitaikydavo, ir apie naujas prasmingas pažintis.

Šie vaikinai yra daugiau nei tik muzikantai. Sužinojome, kad Titas nemėgta švaistyti laiko ir didžiąją laiko dalį praleidžia studijoje prodiusuodamas muziką arba važinėdamas dviračiu, o Benas pradėjo mokytis kino vaidybos mokykloje ir netgi nusifilmavo trumpametražiame filme, kuriame atliko pagrindinį vaidmenį. Džiugas, anksčiau šokęs pramoginius šokius, juos išmainė į gitarą ir, tapęs jos virtuozu, dabar groja su mums visiems žinomais atlikėjais – „8 kambariu“, Jessica Shy ir kitais.

Susitikimo pabaigoje mūsų laukė gyvas akustinis pasirodymas, kuriame Titas ir Benas atliko keletą tiesioginiame eteryje girdėtų dainų ir nustebino savo kūrybos daina , o Džiugas į šią pusbrolių harmoniją įtraukė savo nuostabius gitaros įgūdžius.

Apskritai, tai buvo nuostabus laikas su šiais neįtikėtinai talentingais asmenimis ir jų užkrečiama aistra muzikai. Nekantraujame pamatyti, kas jų laukia toliau! O Jūs, pasak Džiugo, nebijokite klysti ir visada klyskite drąsiai.

2023.05.11 AJC