Naujiena

Susitikimai su rašytoja Ilona Ežerinyte

2020 09 21

Bibliotekoje rugsėjo 22 d., antradienį, vyks literatūriniai susitikimai su vaikų bei jaunimo rašytoja Ilona Ežerinyte: 10.30 val. Kūrybinio rašymo pamoka 3–4 kl. vaikams; 11.30 val. Pokalbis apie rašytojos knygą paaugliams „Skiriama Rivai“ bei lietuvišką paauglių literatūrą. Į susitikimus būtina registruotis tel. 8 451 34334, mob. 8 603 51 217.

Ilona Ežerinytė gimė 1964 m. Šiauliuose. Vaikų ir jaunimo rašytoja, trijų prestižinių Lietuvos vaikų literatūros premijų laureatė, literatūros konkursų laimėtoja ir nominantė, tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY narė, kūrybinio rašymo mokytoja, knygų „Šunojaus diena“, „Sutikti eidą“, „Verksnių klubas“ ir „Skiriama Rivai“ autorė.

„Skiriama Rivai“ – rašytojos paskutinė knyga, išleista 2018 m. leidyklos „Dominicus Lituanus“.  Knygoje susipina dabartis ir praeitis, fantazija ir realybė, lyrinės istorijos ir detektyvo elementai. Įvykių centre – tėvas ir sūnus, ieškantys paslaptingo kūrinio, o randantys kur kas daugiau. Pasakojimą praturtina muzikinės iliustracijos, specialiai sukurtos šiai knygai kompozitoriaus Gedimino Kalino ir pasiekiamos mobiliaisiais įrenginiais.