Naujiena

Surinkite gruodžio mėnesio dėlionę „Gruodis – anglakalbių šalių literatūros mėnuo“!

2020 12 09

SURINKITE 15 dalių dėlionę Gruodis – anglakalbių šalių literatūros mėnuo. Sužinokite, kokią knygą rekomeduojame Jums perskaityti paskutinį šių metų mėnesį.

https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=05d21b110489

REKOMENDUOJAME JUMS Trento Daltono romaną „Berniukas nuryja visatą“ (vertė Povilas Gasiulis; Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2019) – Australijoje dešimtmečio romanu ir būsima Australijos literatūros klasika pripažintą knygą.

Trento Daltono romanas „Berniukas nuryja visatą“ pateko į Vertingiausių 2019 m. Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos parengtą verstinių knygų sąrašą.

Daugiau apie knygą: https://www.rsleidykla.lt/…/knygos…/Berniukas-nuryja-visata/.

APIE AUTORIŲ:

Trentas Daltonas – vienas garsiausių Australijos žurnalistų, šiandien bendradarbiaujantis su „The Weekend Australian Magazine“. Už savo veiklą net kelis kartus apdovanotas „Walkley Award“ ir „Kennedy Award“ premijomis, be to keturis kartus nominuotas Metų žurnalisto titului. Rašytojas pasakoja, kad per savo žurnalisto karjerą prisiklausė pačių šiurpiausių kriminalinių nutikimų, tačiau iki šiol nėra girdėjęs nieko šiurpesnio nei jo motinos istorija, kurios dalimi buvo ir jis pats. Būtent motina tapo jo knygos herojės Frankės Bel prototipu.

Užsisakykite knygą galite mūsų bibliotekos kataloge.

Lietuvos leidėjų asociacija pristato literatūrinį projektą „PASAULIO PUSLAPIAI“, kuriuo skatinama knygų lentynose ieškoti įdomiausios verstinės literatūros. Gruodžio mėnesį atkreipiamas dėmesys į anglakalbių šalių literatūrą.

Parengė vyr. bibliografė A. Balčiūnienė.