Naujiena

Rubrika „2020 METŲ BIBLIOTEKOS PREMIJOS LAUREATŲ KŪRYBA“

2020 12 08

Mieli mūsų bibliotekos „Facebook“ paskyros lankytojai, pristatome Jums naująją RUBRIKĄ „2020 METŲ BIBLIOTEKOS PREMIJOS LAUREATŲ KŪRYBA“.

2020 metais Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka skelbė konkursą Bibliotekos premijai gauti visų amžiaus grupių kūrėjams, bendruomenėms, mokykloms, kitoms organizacijoms ir įstaigoms iš visos Lietuvos Respublikos teritorijos.

Premija buvo skiriama: už rašto darbus, skirtus Mariaus Katiliškio kūrybai nagrinėti, atspindinčius Lietuvos kaimo dvasią, jo gamtą, darbo prasmingumą; už originaliąją kūrybą (prozą, esė, dramą, poeziją); tautosakos darbus ir kitus kūrinius.

Norime pagerbti ir prisiminti laureatų kūrybą. Tad kiekvieną dieną pristatysime Jums šių metų laureatų kūrinius ar jų ištraukas.

Pradedame nuo originaliosios kūrybos: poezijos. Vienas iš šios kategorijos laimėtojų – Vilniuje gyvenantis kraštietis poetas, vertėjas TOMAS TAŠKAUSKAS.

Jo eilėraščiai – intelektualios, poetiškos kasdienybės refleksijos, teigiančios meilę gyvenimui. Pristatome Jums Tomo Taškausko eilėraštį „CHRONAS“. Eilėraščiui menišką foną sukūrė mūsų bibliotekos dailininkė Agnė Naunikaitė.

#2020metųbibliotekospremijoslaureatųkūryba

 *

Parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė