Naujiena

Programėlė išmaniajam telefonui „walk15“

2020 11 19

Suaugusiųjų mokymosi savaitės nuotolinė akcija  „Nemokamos programėlės išmaniajame telefone“ tęsiasi.

PROGRAMĖLĖ „walk15“

Sveikatos ir kūno rengybos programėlės „walk15“ tikslas – skatinti žmones trumpus atstumus mieste įveikti pėsčiomis. Skaičiuojant nueitus žingsnius auginti virtualius medžius. Pasirinkdami vaikščiojimą, o ne automobilį, prisidedame prie klimato kaitos ir aplinkos oro taršos mažinimo.

PAŽINKITE ŠALIS EIDAMI, PRISIJUNKITE PRIE ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIŲ, AUGINKITE VIRTUALIUS MEDŽIUS!

PROGRAMĖLĘ  walk15“ sudaro:


ĖJIMO TRASOS. Eikite įvairiais pažintiniais, istoriniais, netradiciniais maršrutais, kurie pateikti skirtingomis kalbomis bei yra įgarsinti.


ŽINGSNIŲ SKAIČIAVIMAS. Nustatykite savo dienos tikslą, sekite nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą.


ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI. Registruokite savo įmonę, miestą ar komandą ir taip rūpinkitės ne tik savo sveikata, bet ir mus supančia aplinka.


ŽINGSNIŲ PINIGINĖ. Atsidarykite žingsnių piniginę ir keiskite žingsnius į nuolaidas!

Mobilioji programėlė „walk15“ vienija per 100 000 vartotojų. Jos tikslas – įkvėpti eiti kiekvieną dieną. Nuolat atnaujinamoje programėlėje vartotojams suteikiama dešimtys įtraukiančių funkcijų, leidžiančių atrasti ir kurti gražiausias trasas, auginti aplinką tausojančius virtualius medžius, kurti ir dalyvauti žingsnių iššūkiuose, sukauptus žingsnius iškeisti į nuolaidas unikalioje žingsnių piniginėje.

Daugiau apie programėlę: https://walk15.lt/apie-walk15/

Aplinkos ministerijos specialistų parengtų skaičiavimų dėka šioje programėlėje galima matyti ne tik nueitų žingsnių ir kilometrų skaičių, bet ir įvertinti, kaip aplinkos labui pasitarnavo sprendimas atstumus įveikti pėsčiomis. Šiam tikslui simboliškai pasitelkti anglies dvideginį sugeriantys medžiai.

Skaičiuojama, kad lengvasis automobilis, nuvažiuodamas vieną kilometrą, vidutiniškai išmeta 180 gramų CO2 dujų. Norint sugerti šį kiekį per parą reikia net 5 medžių.

Atsisiųskite walk15 GOOGLE PLAY parduotuvėje ir išbandykite!

Nuotolinė akcija „Nemokamos programėlės išmaniajame telefone“

Pagal Aplinkos ministerijos informaciją parengė vyr. bibliografė A. Balčiūnienė