Naujiena

Diskutuojame: „Ko trūksta jaunimui Pasvalyje?“

2020 11 11

Nuo lapkričio 9 d. Pasvalio atviro jaunimo centro Facebook vyksta karšta komentarų diskusija „Ko trūksta jaunimui Pasvalyje?“. Diskusija jau sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir vieningo pageidavimo  „Pasvalio jaunimui reikia skeitparko!“

Draugu Dovydu pasivadinęs diskusijos dalyvis taip pasisako: „Mūsų jaunimo tarpe labai trūksta naujo „skateparko" arba kitaip vadinamos ekstremalių sportų aikštelės, nes dabartinė jau sena ir prastoje būklėje. Pastačius naują aikštelę ekstremalieji sportai atgimtų Pasvalyje".

Skeitparkas (angl. skate park) - tai medinės ar monolitinės pakylos ir trasos, skirtos važinėti riedučiais, riedlentėmis, paspirtukais ir BMX dviračiais. Tokius parkus turi įsirengę kiti Lietuvos miestai. Ar įmanoma modernų skeitparką įrengti Pasvalyje? Diskusijos organizatoriai Atviro jaunimo centro darbuotojai džiaugiasi, kad diskusija atkreipė Pasvalio rajono Savivaldybės atstovų dėmesį - ji buvo paskelbta Savivaldybės Facebook paskyroje. Galbūt taip vieningai išsakytas jaunimo pageidavimas dėl skeitparko paskatins valdžią įgyvendinti šį prašymą?

Kviečiame paremti jaunimo idėją - nubalsuoti Facebook akcijoje „Pasvalio jaunimui reikia skeitparko" spaudžiant patiktuką.

Taip pat kviečiame prisijungti prie diskusijos. Turite idėjų, kaip padaryti mūsų miestą gražesnį, smagesnį, patrauklesnį? Apleistas miesto kampas, benamis šuo ar niekada nesurengtas geras renginys: rašykite visas savo dideles ir mažas idėjas, atsiliepimus ir pasiūlymus šioje diskusijoje.