Naujiena

Atidedamas susitikimas su knygos „Ponas kampas“ kūrėjais

2020 09 21

Neįvyks bibliotekoje rugsėjo 23 d., trečiadienį, 11.00 val. skelbtos kūrybinės dirbtuvėlės vaikams su  knygos „Ponas kampas“ kūrėjais: rašytoju Benu Bėrantu ir dailininke iliustratore Tania Rex. Renginys atidedamas vėlesniam laikui. Organizatoriai atsiprašo dėl nesklandumų ir kvies į susitikimą ateityje.

Leidyklos „Nieko rimto“ 2019 m. išleista Tanios rex kurtų paveikslėlių knyga pagal Beno Bėranto nuotaikingą istoriją susilaukė tarptautinio pripažinimo: jaunųjų iliustratorių konkurse Šanchajaus vaikų knygos mugėje tarp 2000 dalyvių iš 72 šalių pateko į gražiausių metų knygų 50-tuką.  Bibliotekos lankytojai turėjo progos grožėtis šios knygos iliustracijomis: Vaikų erdvėje visą rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais veikė jų paroda. O dabar bus galima pabendrauti su knygos kūrėjais.

Kūrėjai apie savo knygą sako:

Benas: Tai knyga apie paprastą šeimą, su kuria skaitytojai gali lengvai tapatintis. Knygoje aprašomi nutikimai vyksta kasdien. Tuo pat metu kiekviena šeima skirtinga su savo nerašytomis taisyklėmis, vaidmenimis, laisvalaikiu, papasakotomis ir nepapasakotomis istorijomis. Šia knyga norėjau tai akcentuoti. Knygos situacija paprasta, bet iš jos kyla net kelios svarbios temos.

Tania: „Ponas Kampas“ kalba apie paprastus, bet svarbius dalykus kiekvienam vaikui (ir ne tik vaikui). Apie šeimos svarbą ir palaikymą, apie tai, kad mylima veikla suartina ir padeda surasti draugų, apie tai, kaip smagu leisti laiką visai šeimai kartu.

Susitikimo vieta: bibliotekos Kūrybos ir edukacijos erdvė (4 a.)