Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2016 metų renginiai / Audiomūšis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti

Audiomūšis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti

audiomusisKovo 16 d. bibliotekos "Mono arba stereo" erdvėje Jaunimo organizacija "Darbas" (JOD) surengė audiomūšį skirtą Kovo 11- ąjai paminėti. Popietė su lietuviška muzika praėjo smagiai ir turiningai, todėl renginį organizatoriai pažadėjo,  kad tai - ne paskutinis protų mūšis.

"Mono arba stereo"  erdvėje jaunuoliams patinka rengti audiomūšius, nes čia gali laisvai ir nemokamai naudotis audio ir video įranga. O ji labai pravertė uždavinėjant muzikinius audiomūšio klausimus. Traukia ir jauki aplinka. Audiomūšyje dalyvavusi gimnazisčių komanda "4B" buvo  įsitikinusi, kad erdvės sėdmaišiai neša laimę. Gal būt tai ir tiesa, nes ant jų sukritusios merginos atsakė į daugiausiai klausimų ir laimėjo pirmą vietą.

Audiomūšis vyko keturiais turais, kiekviename buvo po dešimt klausimų. Visi jie buvo susiję su lietuvių populiaria muzika, dainuojamąja poezija ir kinu, o tuo pačiu su Lietuvos istorija. Renginį vedė JOD narė Aistė Mažuolytė, laimėjusiai komandai įteikta JOD atminimo dovana.

Nuotraukos - JOD narių