Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2014 m. renginiai / Pasvaliečių įspūdžiai iš 15-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės

Pasvaliečių įspūdžiai iš 15-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės

knygu muge maza"Daug knygų, daug žmonių, daug naujų leidinių ir daug išpardavimų," apibendrino grįžę iš penkioliktosios tarptautinės Vilniaus knygų mugės Pasvalio krašto bibliotekininkai. Keturiolika kraštiečių bibliotekininkų lankėsi mugėje pirmą dieną, kuri tradiciškai skiriama leidyklų ir bibliotekų darbuotojams - gausu profesinių renginių, laisvas įėjimas į mugę pateikus pažymėjimą, o ir kolegas iš kitų miestų susitikti smagu.

"Labiausiai mugėje patiko aktoriaus Rolando Kazlo skaitymai iš Kristijono Donelaičio Metų. Smagu buvo gauti autografą iš žurnalisto Algimanto Čekuolio - jo kelionių knygos iki šiol vienos mėgiamiausių, o mugėje jis pristatė savo naujausią knygą Generolo "Sena Karvė" istorija. Džiugu buvo matyti reklamuojamą kraštietės rašytojos Agnės Žagrakalytės naujausią romaną Eigulio dukra: byla F117, kuris apdovanotas Krašto apsaugos ministerijos įsteigta Patriotų premija. Patiko mugėje įrengta vaikų studija - patogi ir erdvi, vaikams daug užsiėmimų, nėra kada nuobodžiauti. Galbūt galėjo būti daugiau reklamos Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms, ieškojome skrajučių, lipdukų ar plakatų skaitymo skatinimo tematika, deja, jų nebuvo. Ir dar norėtųsi, kad žmonės minioje būtų vieni kitiems atidesni ir mandagesni - nesistumdytų ir nesigrūstų be eilės," dalijosi įspūdžiais bibliotekininkai. Akimirkos iš pirmosios mugės dienos užfiksuotos ir žemiau pateikiamame fotoreportaže.

Nuotraukos