Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2013 m. renginiai / Metų skaitytojų apdovanojimuose viešėjo rašytoja Angel

Metų skaitytojų apdovanojimuose viešėjo rašytoja Angel

Per Nacionalinę bibliotekų savaitę Pasvalyje apdovanoti Metų skaitytojai ir bibliotekų bičiuliai. Apdovanojimų ceremonija surengta balandžio 26 d., išrinktiems geriausiems įteikti prizai - moliniai paukštukai ir naujos knygos. Apdovanojimuose taip pat viešėjo rašytoja Andželika Bubelytė-Angel su savo debiutiniu romanu "Juodojo Mėnulio vaikai."

Metų skaitytojais šiemet išrinkti Rugilė Izabrelė Ogintaitė, skaitanti Pušaloto bibliotekoje ir Eglė Petrauskaitė, Pasvalio bibliotekos skaitytoja, Pasvalio gimnazistė Eglė Strabulytė, Diliauskų bibliotekos skaitytoja bei bičiulė Konstancija Vinkelienė,  Pasvalio bibliotekos skaitytoja Audronė Giniotienė. Padėkos raštu ir specialiu prizu apdovanotas Pasvalio rajono savivaldybės admininstracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius, parengęs projektą, kurio dėka bibliotekoje prasidėjo renovacija, o ir šiaip šį valdininką neretai galima sutikti bibliotekos renginiuose, į kuriuos jis užsuka ištaikęs valandėlę laisvo laiko ir neretai įsitraukia į pokalbius ir diskusijas.

Apdovanojimuose dalyvavusi rašytoja Andželika Bubelytė-Angel - naujas vardas tarp Lietuvos rašytojų. Renginyje ji pristatė savo debiutinį romaną "Juodojo Mėnulio vaikai". Netrukus Lietuvos knygynuose pasirodys antroji šio romano dalis, o kiek vėliau - gal ir trečia. "Juodasis Mėnulis simbolizuoja blogą karmą, o mano knyga pasakoja apie žmogaus stiprybę ir žmogiškumo pergalę prieš negailestingą likimą. Viktorija - taip pavadinau pagrindinę romano veikėją ir tas vardas reiškia pergalę. ", sakė rašytoja pristatydama romaną pasvaliečiams. Romane netrūksta skaudžių problemų, paliečiama prievartos šeimoje tema, vaizduojami šiuolaikinio jaunimo klystkeliai. "Esu sulaukusi pastabų, kad romane netrūksta žiaurių dalykų, bet gyvenimas būna dar žiauresnis. Svarbiausia, kad tamsą visada gali nugalėta šviesa," sakė rašytoja. Agnės Bubelytės-Angel romaną "Juodojo Mėnulio vaikai" jau galima paskaityti ir Pasvalio bibliotekoje.

Nuotraukos