Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Šilko siūlų dėžutė. Susan Meissner

Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi. Esther Wojcicki

kaip uzauginti zmones kuriems sekasi

Anne vadovauja genetinių tyrimų kompanijai „23andme“, Susan yra socialinio tinklo „YouTube“ galva, o Janet – Kalifornijos universiteto pediatrijos profesorė. Visas šias tris moteris vienija Wojcicki pavardė – visos jos yra supermamos Esther Wojcicki dukterys. Moters, kuri tituluojama Silicio slėnio krikštamote. Niekas geriau už ją nežino, kokie auklėjimo metodai padeda vaikams tapti geriausiais. Perskaitę Esther Wojcicki knygą Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ suprasite, kaip auginami genijai.

Knygoje Esther Wojcicki pristato savo auklėjimo metodą TRICK. Jį sudaro penki fundamentalūs principai, padedantys augti savarankiškai asmenybei. Tai pasitikėjimas (angl. Trust), pagarba (Respect), nepriklausomybė (Independence), bendradarbiavimas (Collaboration) ir paslaugumas (Kindness). Visi jie veda bendro tikslo link – augdamas vaikas turi tapti savarankiška asmenybe savarankiškame pasaulyje. Juk vaikus auklėjame ne dėl tinkamo elgesio namuose ar klasėje, bet dėl to, kad jie – būsimo pasaulio gyventojai ir žmonijos ateitis.

Skirtingai nei populiarių teorijų autoriai, Esther Wojcicki knygoje „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ nepritaria tėvų „sraigtasparnių“ ideologijai. Pamirškite tai – bendraukite su jais, kaip su lygiais. Leiskite jiems patirti pasaulį ir būti atsakingiems už savo veiksmus. Esther dukros įrodė – šis triukas (angl. TRICK) puikiai veikia!

Esther Wojcicki – amerikiečių žurnalistė, rašytoja, ugdymo ekspertė. Niujorke gimusi Esther studijavo Kalifornijoje, čia baigė anglų kalbą ir politikos mokslus. Vėliau savo žinias gilino studijuodama žurnalistiką. Nuo 1984 m. ji dirba Palo Alto mokykloje, kur dėsto anglų kalbą ir žurnalistiką. Jos vyras Stanley – Stanfordo universiteto fizikos profesorius. Mokytojaudama Esther tūkstančiams vaikų padėjo rasti savo gyvenimo kelią, apie ją su susižavėjimu atsiliepė net Steve’as Jobsas.

Daugiau naujų knygų